Online kurzy Angličtiny

Učit se anglicky a naučit se, nebo lépe řečeno umět anglicky, je rozdíl. Rádi byste mluvili, ale prostě to nějak nejde? Učit se je nákladné nebo to trvá moc dlouho? Zkusili jste už všechno možné?
Věděli jste, že na českém trhu je obrovské množství online kurzů angličtiny? Znamená to, že nemusíte utrácet svůj drahocenný čas ani peníze za dopravu, a navíc jsou ve srovnání s klasickými kurzy podstatně levnější v přepočtu na hodinu studia! Už žádné výmluvy, že nemáte čas docházet do kurzu nebo že nemáte peníze. 
Problém je, že těch online kurzů už je tolik, že se v nich nedá vůbec zorientovat, natož pak vybrat ten nejlepší. 
Vybrala jsem proto pro vás 3 nejlepší online kurzy, které jsou aktuálně na trhu a pokusím se je porovnat. 
Všechny zmíněné kurzy umožňují zkušební demo verzi. Můžete si je tak vyzkoušet a zjistit, jestli by to pro vás bylo ideální. 
Navíc všechny kurzy nabízejí garanci vrácení peněz, kdybyste přeci jenom nebyli spokojeni i po zakoupení! Pojďme se tedy na ně podívat!

Výhody online kurzů:

Kurzy od EasyLingo jsou jednoznačně mým favoritem! Tyto kurzy vlastně vychází z kurzů od Online Jazyky (viz. níže), takže svým zpracováním jsou dost podobné. Liší se však několika zásadními parametry.
Za prvé EasyLingo nabízí především zvýhodněné balíčky. Tj.  Předplatné na měsíc, půl roku nebo rok a vždy máte přístup k 50 kurzům v 6 jazycích.  Samozřejmě čím déle chcete předplatné mít, tím je výhodnější cena. Dále si můžete zvolit předplatné o něco dražší, ale máte přístup také k 34 odborným kurzům v 6 různých jazycích.
Vyšší úrovně zahrnují i přípravu na mezinárodní zkoušky podobně jako mají kurzy od OnlineJazyky.
 Stejně jako u kurzů od OnlineJazyky máte k dispozici online lektora po chatu, když si nevíte s něčím rady. Pokud chcete ještě více, můžete si připlatit individuální výuku přes SKYPE. Samozřejmostí je získání certifikátu po absolvování a garance vrácení peněz do 14 dní.
Za sebe musím říct, že to opravdu působí velice propracovaně a dá se říci i hravě a vtipně. Opravdu jak nějaká klikací hra u které se člověk i baví!
Kurzy od EasyLingo jsou navíc koncipované tak, že by se měli zvládnout za 30 hodin, tj. za 90 dní při ideálním intervalu 20 minut denně. Věřím, že pokud je člověk poctivý a opravdu se kurzu věnuje 20 minut denně, tak opravdu i za tak krátkou dobu mu v hlavě musí něco zůstat. 
Na druhou stranu to vůbec není nutnost. Je jen na vás, jak dlouho budete daný level studovat.
Tím jak je kurz staven, se veškeré informace musí zákonitě dostat do dlouhodobé paměti a tak nehrozí, že se dneska něco naučím a zítra si pamatuji 50% a pozítří už nevím, co jsem se učila. Jak se říká opakování je matka moudrosti a přesně na to jsou tyto kurzy zaměřeny!
No udělat si obrázek můžete sami. Více informací najdete v následujícím článku nebo si sami vyzkoušejte DEMO kurzu

 

Jak už jsem psala výše, tak Online jazyky jsou vlastně dosti podobné jako kurzy od EasyLingo. Jejich cena je však levnější, což je jejich obrovským bonusem. Člověk si ale může vybrat za tu cenu pouze jednu úroveň, dále chybí doživotní vstup a materiální odměny. Rovněž nemáte možnost vstoupit do online konverzačního kroužku.
Funkce online chat s lektorem ale zůstává, také je možné dokoupit individuální lekce přes SKYPE. Kurz je podobně zábavný, jako má EasyLingo. Z toho, co jsem vyčetla bude pravděpodobně i o něco delší jak 30 hodin. Samozřejmostí zůstává certifikát a 14 denní garance vrácení peněz. V případě, že vám vámi vybraná úroveň nesedí, můžete si ji do 14 dnů také zdarma vyměnit!  Vyšší úrovně zahrnují i přípravu na mezinárodní zkoušky.
Obecně se dá říci, že tyto kurzy se tváří hodně podobně jako kurzy od EasyLingo. Z pohledu zákazníka, se můžou tyto kurzy jevit jako méně výhodné či méně lákavé ve srovnání s EasyLingo, ale nic nemění na tom, že kvalita zpracování stále zůstává vynikající!
Demoverze je dost podobná s EasyLingo, posuďte sami.
Online jazyky a Easy Lingo jsou v podstatě tatáž firma. EasyLingo vytváří párkrát do roka marketingové kampaně, během kterých prodává výhodné balíčky Z online jazyků (rozuměj, jedná se o klasický kurz online jazyky ovšem za mnohem lepších podmínek, protože můžete získat např. všechny jazyky v jednom, nebo přístup pro více lidí atd. a to za ceny, které na online jazyky nenajdete) Jsou to spíš cenově výhodné akční balíčky, ale kvalita provedení je totožná.
Jednotlivé kurzy můžete objednat zde.
Tyto kurzy jsou velice specifické. Používají unikátní metodu IMITUM, která je vlastně odvozena z toho, jak se jazyk učí malé děti. Čili posloucháním a napodobováním! Kurz není členěn z hlediska úrovní, jedná se o univerzální úroveň. Díky tomu může jeden kurz snadno studovat například i více členů rodiny. Kurz je vlastně pojat jako vyprávění mnoho příběhů, které vtáhnou do děje a člověk zpočátku pasivně vstřebává. Jakmile má dostatečně na posloucháno, začíná věty opakovat. Je nutné vyzkoušet DEMO verzi. Každému může totiž vyhovovat něco jiného! Na kurzy je rovněž vztažena garance vrácení peněz, ovšem POZOR! O vrácení je možné zažádat až mezi 11 a 14 měsíci v případě, že nedojde k vašemu zlepšení!
Opět se jedná o velice zajímavě koncipovaný online kurz, který vás rozhodně nebude nutit biflovat a šprtat gramatiku! 
Chcete znát 20 tipů, jak se rychle a levně naučit anglicky? Klikněte SEM!
AJ bez biflování pořádá v lednu rovněž webinář. Přihlásit se můžete ZDE!
Zajímá vás, jak se naučit anglicky za jeden rok? To se dozvíte TADY!
 
SROVNÁNÍ ONLINE KURZŮ ANGLIČTINY – Vybrali jsme ty NEJ!
Sdílejte, pokud se vám to líbí

Nikola Byrtusová

Jmenuji se Nikola Byrtusová (dříve Pokorná) a od roku 2014 jezdím pracovat sezonně do Norska. Mým cílem je motivovat a ukázat cestu, jak si najít práci v Norsku sám/a bez agentur, ať už jste student, nezaměstnaný nebo hledáte v životě změnu. Nejsem agentura, ale znám strategii, která mi už mnohokrát pomohla při hledání práce. Veškeré mé zkušenosti a znalosti jsem se rozhodla Vám předat prostřednictvím této stránky a eBooku plného konkrétních informací!