KURZY ANGLIČTINY

gramatikaartboard

Měsíční předplatné

399 Kč

měsíčně

Přístup do 50 kurzů v šesti světových jazycích

Částka 399 Kč bude jednou měsíčně automaticky strhávána z vaší platební karty.

Půlroční předplatné

259 Kč

měsíčně

Přístup do 50 kurzů v šesti světových jazycích na 6 měsíců s možností obnovení

Zaplatíte 4 měsíce a 2 dostanete zdarma

Celková částka 1554 Kč bude jednorázově stržena z vaší platební karty.

Roční předplatné

229 Kč

měsíčně

Přístup do 50 kurzů v šesti světových jazycích na 12 měsíců s možností obnovení

Zaplatíte 7 měsíců a 5 dostanete zdarma

Celková částka 2748 Kč bude jednorázově stržena z vaší platební karty.

Předplatné PRO

K 50 základním kurzům navíc 34 odborných kurzů: obchod, finance, právo, vedení lidí a mnohé další.

Měsíční předplatné

499 Kč

měsíčně

Přístup do 84 kurzů v šesti světových jazycích

Částka 499 Kč bude jednou měsíčně automaticky strhávána z vaší platební karty.

Půlroční předplatné

339 Kč

měsíčně

Přístup do 50 kurzů v šesti světových jazycích na 6 měsíců s možností obnovení

Zaplatíte 4 měsíce a 2 dostanete zdarma

Celková částka 2034 Kč bude jednorázově stržena z vaší platební karty.

Roční předplatné

289 Kč

měsíčně

Přístup do 50 kurzů v šesti světových jazycích na 12 měsíců s možností obnovení

Zaplatíte 7 měsíců a 5 dostanete zdarma

Celková částka 3468 Kč bude jednorázově stržena z vaší platební karty.

6 + 1 TEMATICKÝCH KAPITOL

Začněte od základů, pokračujte a už nepřestaňte. Online anglický kurz zábavnou formou. Skutečně nenuceně a efektivně.  Již brzy porozumíte běžným výrazům a frázím. Kurz obsahuje 6+1 tematických kapitol studia, ve kterých se kromě základních komunikačních obratů naučíte například představit se, koupit si lístky na vlak či mluvit o svých volnočasových aktivitách.

Řekli o kurzu:

„Tento kurz nebyl tolik náročný, lépe to lezlo do hlavy. Hrozně moc se mi líbí forma výuky a opakování slovíček, výslovnosti a mikrofon, zda to vyslovujeme dobře a také to, že se dají sloupky s textem i s překladem skrýt a odkrýt postupně při výuce. Každou volnou chvilku jsem u výuky.! Jana S.

„Kurz se mi moc líbí a hlavně mě baví. Není to jako nudné hltání slovíček z obyčejné učebnice.”Jitka N.

„S výukou jsem spokojená.”Alena K.

„S kurzem jsem velice spokojena. Angličtinu opakuji kdykoliv mi to děti dovolí a hezky z pohodlí domova.”Petra Kuchtová

„Něco takhle udělaného tu chybělo!”Petr P.

2 490 Kč

6 + 1 TEMATICKÝCH KAPITOL

Nejste si jisti, jak si v angličtině objednat jídlo nebo požádat prodavačku o jinou velikost kalhot? Naučte se zvládat tyto situace s přehledem díky kurzu Angličtina pro začátečníky A1+. Povedeme vás angličtinou nenuceně a efektivně. Již brzy pro vás tyto situace nebudou překážkou. Kurz obsahuje 6+1 tematických kapitol studia, ve kterých se naučíte například vyprávět o zážitcích z dovolené, objednat si jídlo či požádat prodavačku o pomoc.

Řekli o kurzu:

Super, kdybych si pořádně v závěrečném testu přečetl zadání u dvou otázek a místo správně znějících vět označil dle otázky ty chybné, tak to bylo v cajku 🙂 bojuji se svou leností a posouvám se dále.” Michal Polanecký

„Jsem spokojen, je to zábavné…” Pilný

„Super, zvládá to i synátor v šesté třídě a ze školy nosí jedničky z AJ.” Michal L.

2 490 Kč

6 + 1 TEMATICKÝCH KAPITOL, CAMBRIDGE KET

Ještě se necítíte na pokročilou úroveň, ale znova na start se vám už taky nechce? Vyzkoušejte kurz Angličtina pro znalé začátečníky A2-. Systematicky vás povedeme do pokročilé úrovně. V tomto kurzu si procvičíte převážně přítomné a minulé časy, osvojíte si fráze užitečné pro telefonování a naučíte se velké množství slovíček, která vám umožní souvisle mluvit o vašich zálibách, zahraničních cestách a volnočasových aktivitách. Jestliže se odhadnete nesprávně a náplň kurzu vám nebude vyhovovat, můžete si do 14 dnů vybrat jiný kurz nebo požádat o vrácení peněz. Nic neriskujete, neváhejte a zkuste to.

2 490 Kč

6 + 1 TEMATICKÝCH KAPITOL, CAMBRIDGE KET

Připravujete se na KET zkoušku, nebo byste se jen rádi naučili nová slovíčka a fráze, které využijete u lékaře, na letišti či v cizím městě? V obou případech je tento kurz pro vás ten pravý! Kurz Angličtina pro znalé začátečníky A2+ je zaměřen na praktické využití jazyka. Naučíte se vyjádřit budoucnost, rozšíříte své znalosti modálních sloves a seznámíte se s předpřítomným časem prostým. Jestliže se odhadnete nesprávně a náplň kurzu vám nebude vyhovovat, můžete si do 14 dnů vybrat jiný kurz nebo požádat o vrácení peněz. Nic neriskujete, neváhejte a zkuste to.

2 490 Kč

6 + 1 TEMATICKÝCH KAPITOL, CAMBRIDGE PET

Základy umíte, ale když máte souvisle komunikovat chybí vám slovíčka a nejste si jisti gramatikou? Doplňujte si mozaiku toho, co umíte. Pracujte na zdokonalování svých znalostí a dostane se vám schopnosti plynně konverzovat bez základních gramatických chyb. Jestliže se odhadnete nesprávně a náplň kurzu vám nebude vyhovovat, můžete si do 14 dnů vybrat jiný kurz nebo požádat o vrácení peněz. Nic neriskujete, neváhejte a zkuste to.

2 490 Kč

6 + 1 TEMATICKÝCH KAPITOL, CAMBRIDGE PET

Pojďte se s námi ujistit, že dokážete plynule mluvit o sobě i lidech a situacích kolem vás. Osvojíte si slovíčka z různých tematických oblastí. Po absolvování tohoto kurzu se můžete bez obav pustit do dialogu běžné konverzace. Budete rozumět a dokážete reagovat důstojnou slovní zásobou. Jestliže se odhadnete nesprávně a náplň kurzu vám nebude vyhovovat, můžete si do 14 dnů vybrat jiný kurz nebo požádat o vrácení peněz. Nic neriskujete, neváhejte a zkuste to.

2 490 Kč

6 + 1 TEMATICKÝCH KAPITOL, CAMBRIDGE FCE

Čím déle se učíte, tím více si věříte. Po absolvování tohoto kurzu se můžete bez obav pustit do dialogu běžné konverzace. Kurz Angličtina pro pokročilé B2- je vhodný pro ty, kteří by se rádi naučili, jak pracovat se vztažnými větami, nepřímou řečí nebo jak vyjádřit v angličtině svá přání. Jestliže se odhadnete nesprávně a náplň kurzu vám nebude vyhovovat, můžete si do 14 dnů vybrat jiný kurz nebo požádat o vrácení peněz. Nic neriskujete, neváhejte a zkuste to.

2 490 Kč

6 + 1 TEMATICKÝCH KAPITOL, CAMBRIDGE FCE

Vyzkoušejte si jazykovou zkoušku Cambridge FCE nanečisto a otestujte se. Kurz Angličtina pro pokročilé B2+ je sestaven tak, aby vás na tuto zkoušku připravil. Tento kurz se soustředí na procvičování všech jazykových dovedností – čtení, poslech, mluvený projev a písemný projev. Jestliže se odhadnete nesprávně a náplň kurzu vám nebude vyhovovat, můžete si do 14 dnů vybrat jiný kurz nebo požádat o vrácení peněz. Nic neriskujete, neváhejte a zkuste to.

2 490 Kč

4 TEMATICKÉ KAPITOLY

Dokážete již podrobně a pohodlně hovořit o jakémkoliv tématu? Rozumíte většině slovních obratů a gramatika Vám nedělá žádný problém? V tomto případě jste zdatní angličtináři a nejdůležitější je si jazykovou úroveň udržovat a dále rozvíjet slovní zásoby a rozšiřovat znalosti i z oblasti reálií anglicky mluvících zemí. Kurz Angličtina pro velmi pokročilé C1 je především právě pro ty, co s angličtinou chtějí zůstat v kontaktu. Po dokončení kurzu jsou studenti schopni porozumět širokému spektru náročných textů, vést plynulou a ucelenou konverzaci bez výraznějšího zadrhávání a hledání neznámých slov a dokáží sestavit myšlenkově i slohově ucelený text na vysoké úrovni.

2 490 Kč

4 TEMATICKÉ KAPITOLY

Pohybujete se téměř na úrovni rodilého mluvčího, dokážete se svobodně vyjádřit na kterékoliv obecné nebo profesní téma? V tom případě se pohybujete na úrovni C1 – C2 a právě pro Vás je určen kurz Angličtina pro experty C2. Kurz je připraven pro ty, kteří chtějí s angličtinou zůstat v kontaktu, udržen si úroveň, rozšířit si slovní zásobu a připomenout si obtížné gramatické jevy. V kurzu se klade důraz na všechny jazykové dovednosti – čtení, poslech, mluvený a písemný projev. 

2 490 Kč

Specifický obor – specifická slovní zásoba, specifické fráze a obraty. Tento kurz vám pomůže porozumět odborným článkům, zapojit se do diskuzí a bez obav se vyjádřit písemně. Vše bez toho, abyste strávili hodiny nad oborovým slovníkem. Jestliže se odhadnete nesprávně a náplň kurzu vám nebude vyhovovat, můžete si do 14 dnů vybrat jiný kurz nebo požádat o vrácení peněz. Nic neriskujete, neváhejte a zkuste to.

2 490 Kč

Specifický obor – specifická slovní zásoba, specifické fráze a obraty. Porozumíte odborným článkům, zapojíte se do diskuzí, bez obav se vyjádříte písemně. V kurzu se studenti seznámí s odbornou terminologií používanou v oblasti strojírenství a osvojí si mnoho zajímavostí z tohoto oboru. Jestliže se odhadnete nesprávně a náplň kurzu vám nebude vyhovovat, můžete si do 14 dnů vybrat jiný kurz nebo požádat o vrácení peněz. Nic neriskujete, neváhejte a zkuste to.

2 490 Kč

Připravili jsme pro vás kurz slovíček pro strojírenství B1. Specifický obor- specifická slovní zásoba, specifické fráze a obraty. Porozumíte odborným článkům, zapojíte se do diskuzí, bez obav se vyjádříte písemně. V kurzu se studenti seznámí s odbornou terminologií používanou v oblasti strojírenství a dozvědí se mnoho zajímavostí z tohoto oboru. Jestliže se odhadnete nesprávně a náplň kurzu vám nebude vyhovovat, můžete si do 14 dnů vybrat jiný kurz nebo požádat o vrácení peněz. Nic neriskujete, neváhejte a zkuste to.

890 Kč

Připravili jsme pro vás kurz slovíčka pro automobilový průmysl A2+. Specifický obor- specifická slovní zásoba, specifické fráze a obraty. Tento kurz vám pomůže porozumět odborným článkům, zapojit se do diskuzí a bez obav se vyjádřit písemně. Vše bez toho, abyste strávili hodiny nad oborovým slovníkem. Jestliže se odhadnete nesprávně a náplň kurzu vám nebude vyhovovat, můžete si do 14 dnů vybrat jiný kurz nebo požádat o vrácení peněz. Nic neriskujete, neváhejte a zkuste to.

890 Kč

1
Share