Co říkají jiní?

Moc děkujeme Nikol za její cenné rady, za VIP sekci, kterou se určitě vyplatí finančně podpořit, pokud se chystáte poprvé za prací do Norska. Měla jsem neuvěřitelné štěstí, i přes to, že jsem všude četla pouze o 10% šanci na emailovou odpověď od potenciálního zaměstnavatele. Dostala jsme odpověď hned na první pokus. Ale pro jistotu jsme mailů poslali přes 100.

To bylo v srpnu, vyrazili jsme na blind hned první týden v září, že bude lepší osobní setkání než tisícovka mailů. Týden jsme jen objížděli všechny možné a předem vytipované zaměstnání s životopisy v ruce, ale bez úspěchu. V záloze jsme stále měli hned první mailovou odpověď z hotelu, kde nám nabízeli pohovor až koncem září. Tři týdny jsme měli náhodnou brigádu na stavbě v lyžařském areálu, jelikož jsme přijeli v období, kdy letní sezóna skončila a ta zimní měla teprve začít za další měsíc, spíše dva. Pohovor v hotelu dopadl s okamžitou smlouvou. Nastoupili jsme hned za dva dny a na dalších 7 měsíců máme práci. Ještě v den podepsání smlouvy jsme si ve vesnici domluvili bydlení u jednoho farmáře.

Chci říct, že je to všechno až skoro neuvěřitelné, ale velkou zásluhu na tom všem má Nikol skvělý web a její tipy na práci, ale v neposlední řadě i naše aktivita. Takže díky dík za všechno. Nebojte se toho nikdo, maily určitě zvyšujete svoje šance, ale jen svojí aktivitou skutečně dosáhnete úspěchu. Nikol vám k tomu skoro zadarmo nabízí velmi cenné rady, které jsou v konečné fázi opravdu k nezaplacení.
Michaela Novotná
„ Ahoj. Prvně ti chci poděkovat za včerejší přednášku. Bylo to skvělé a děsně motivující. Jsem hodně skeptická osoba a pořád jsem nemohl uvěřit tomu, že je někdo, kdo chce lidem opravdu pomáhat, ale pak jsem tě real viděl. Motivuješ lidi se někam dostat a přitom z toho vlastně nic nemáš. Možná jen dobrý pocit, že někomu pomůžeš. Ale uvědomuji si, že tě to stojí peníze a hlavně tvůj volný čas. To je prostě úžasné. Pořád to nechápu. A i lidem, kterým jsem o tomhle tvým projektu říkal, tak to taky moc nechápou, ale uznávají tě stejně jako já. Vážně moc DĚKUJI. Jen sekce s kontakty, které jsou vlastně po zakoupení e-booku, úplně zdarma ... to jsou informace k nezaplacení a ty to umožňuješ ..A ještě jednou moc děkuji a vážím si tvého odhodlání pomáhat lidem.
Dani
„Po delším čase jsem si konečně našel chvilku, abych vám napsal. Nejprve bych vám chtěl poděkovat za vaše služby a za to co děláte. Je to skoro nevídané. Máte řekl bych vysokou profesionalitu. Informace vámi poskytnuté a formou jakou jsou podávané jsou jednoduše skvělé. Nevím kolik za sebou máte lidí či pomoci s vašimi stránkami,ale upřímně se mi velmi líbí, jak fungují některé mechanismy. Spojená profesionalita s marketingem. Ale to vše je jen perlička nad tím jakou váhu mají vaše informace pro lidi jako jsem například já. Je to obrovská pomoc na cestě za jiným životem. Něco o tom vím,takovou podobnou cestu jsem si před lety udělal do Anglie. A vše jsem si musel vyhledat,načíst a dělat za pochodu.“
Lukáš Flídr
Členská sekce Navigátoru za prací je velmi pěkně a stručně zpracovaná a sděluje přesně ten obsah, který jsem potřeboval vědět a totéž bylo i v Ebooku. Dozvěděl jsem se informace, o kterých jsem neměl ani páru a které bych jinak musel složitě vyhledávat a vše je podáno ucelenou, přehlednou a vkusnou zpracovanou formou.

Bohužel jsem se přihlásil uprostřed prázdnin a po nich musel nastoupit do školy a kvůli nedostatku peněz a nemožnosti vyjet, jsem musel požádat o vrácení peněz. Nikol do druhého dne vše vyřídila a peníze vrátila. Nicméně jestli někdy budu shánět práci v Norsku, tak už jedině tady a určitě Navigátor opět pořídím! Ebook je úžasný pomocník a Nikol vám ráda poradí a podělí se s vámi o své zkušenosti. Navigátor za prací se jí moc povedl a její vlídný přístup a přímé jednání je dalším velkým bonusem.
Patrik Andrýzek
"Ahoj, dlouho sleduju tvoji stránku, samozřejmostí bylo i zakoupení e-booku, kde jsem určitě našla spoustu užitečných informací."
Petra Šmídová
„Moc děkuji za e-knížku, zatím je velmi nápomocná. “
Romana Říhová
"V létě jedu díky tvému eBooku na 2 měsíce do Norska na Lofoty"
Jana Trtíková
"Tvá kniha je jednoduše perfektní! Všechno jsi to krásně shrnula a myslím, že nám to moc pomůže! Jednoznačně super investice! Tvé rady i eBook nám zatím neuvěřitelně usnadňují všechny přípravy, za 14 dní jedeme! Mraky lidí cestuje a jezdí pracovat do zahraničí, ale napsat o tom něco užitečného pro druhé musí dát opravdu hodně práce! Takže ještě jednou, dva klobouky dolů! Jsi skvělá inspirace! Díky"
Zuzana Nemethová
„Koupil jsem si Váš e-book o práci v Norsku, protože už delší cestu toužím do této země vycestovat. E-book mi určitě hodně pomohl, děkuji.“
Stanislav Procházka
„Děkuji moc za zaslání 🙂 jsem v práci, tak jsem do knihy zatím jen nahlédla, ale už teď jsem nadšená a nelituji, že jsem ji koupila 🙂 “
Monika Macháčková
"S radostí se Vám přiznám, že díky Vašemu e-booku a hlavně díky přiložené databázi kontaktů, jsme si s přítelem našli letní práci v Norsku během asi tří dnů. "
Ivona Ondráčková
„Koupila jsem si Vaši knížku a postupujeme podle ní. Dost nám pomohla. “
Petra Filipová
„Ahoj moc děkuji. Zakoupila jsem si E-book, kde jsem se dozvěděla mnoho informací o Norsku a díky kontaktům jsem se dostala do Hemsedalu, kde pracuji už 2 měsíce jako pokojská v hotelu.Děkuji moc za vše Monika.“
Monika Študentová
Můžeme jen doporučit !!! Koupili jsme si E-book a dost nám to pomohlo, když jsme byli v Česku nikdo nám neodepsal, jak jsme byli v Norsku tak už nám odepsali a jak píše Nikol 200 emailů z toho pár kladných odpovědí! Jsme tu 14 dní, z toho jsme 7 dní cestovali a zítra nastupujeme do práce 😊 . Navigátor se vyplatí!!! Upozorňuji, že jsme nikdy nepracovali v zahraničí a navíc já téměř ani neumím anglicky 👌 Za nás kvalitní práce od Nikol a hodně nám to pomohlo.“
Kamča Zábranská a Daniel Šustík
Hezky zpracovaný ebook a VIP sekce, které Nikol aktualizuje, takže jsou tam nové inzeráty a informace. Pomohlo mi to nejen z hlediska informací ale dodalo mi to i odvahu. Takže jsem to nevzdala a nakonec strávila léto v krásném horském hotelu a potkala skvělý lidi. A i když to někdy bylo fakt těžké, hodně mě to posunulo i lidsky nejen finančně 😀. Velké díky Niky 😃
Eliška Dubská
„Výborně napsaná příručka plná užitečných rad a praktických informací, navíc doplněna o osobní zkušenosti autorky. Nám osobně velmi pomohla a díky přiloženému bohatému seznamu zaměstnavatelů se nám v krátkém časovém úseku podařilo najít v Norsku práci. Děkujeme!“
Magda Koubová a Marek Začal
"Původně jsem plánoval odjet do Norska naslepo, potom jsem ale úžasnou náhodou narazil na stránky o práci v Norsku, kde byl k zakoupení e-book se všemi tipy, triky a navíc i bohatou škálou kontaktů na práci všude možně po celém Norsku. Tato investice mi ušetřila spoustu energie, času i peněz a hned druhý den po dotčení a odeslání pár prvních zpráv do několika norských hotelů a restaurací jsem dostal nabídku práce a do pár dnů jsem odjížděl, zároveň všechny rady z knížky mi zajistily klidný proces co se týče všech formalit, úřadů atd 🙂 vřele tedy doporučuji úžasnou Nikolu Pokornou a celý tento její projekt, jako skvělého průvodce touto magickou zemí! 🙂 díky Nikol!"
Marek Novotný
"Moc hezky zpracovaný web a eBook. Vřele doporučuji všem, kteří se chystají pracovat v Norsku a chtěji získat ty nejdůležitější informace "
Gabriela Jurzykowská
"Kniha mi byla užitečná, obeslal jsem kontakty a ted pracuju v hotelu v Norsku, sice jen na letní sezónu ale paráda. Ještě jednou díky. Honza"
Jan Kuchař
"Tvůj e - book = perfektní. Pro mně a mojí manželku splňuje vše co by jsme potřebovali vědět. V každém případě jsou to rozumně vynaložené peníze za informace, které pomůžou. Je to dobře napsané. My jsme to zatím nevyužili,ale čas se blíží. Jsme maximálně spokojeni."
Boris a Martina
"Chtěla bych ti mnohokrát poděkovat za rady a pomoc. Hlavně komunikace s tebou mi dala energii to nevzdávat a pokoušet se zas a znova. Nakonec jsem našla práci díky fb vip skupině potom, co někdo napsal, že ji odřekl a přijal jinde. Právě jsem uzavřela smlouvu a na dva měsíce poletím až k Nordkappu. Děkuju moc za všechno, vážím si toho."
Pavla Firbacherová
„Díky za super stránku, koupila jsem minulý týden a už máme dva pohovory. Jsi moc šikovná Niky.“
Michaela Novotná
"Máte členskou sekci moc pěkně zpracovanou. Váš web je moc užitečně zpracovaný a i když někdo říká, že informace jsou dostupné, pro časově vytíženého člověka je to opravdu pomoc. Pro mě peníze zatím dobře investované. Chystám se do Norska příští rok přes program Erasmus, ale na pracovní stáž a popis pozic mi pomáhá při výběru zaměření. Jste šikovná.."
Eliška Endlerová
"Jsem naprosto spokojena!!! Jsem tu teprve chví­li a zatí­m naprostá spokojenost, vše je přehledné, srozumitelné a užitečné, takže nemám výhrady 🙂 Čekala jsem hodně, ale že to bude až takhle propracované....BOMBA!!! "
Sára Bejčková
"Nikol je skvělý člověk s velkým Č. Od začátku, kdy jsem si stáhl ebook do dnes je v vzájemné komunikaci naprostá jednička. Vždy odpoví.Kromě toho je lidská (co je dnes celkem vzácné) empatická (také vzácné). Cokoliv jsem potřeboval mi vždy bez lží objasnila a vyjádřila se jaké máme možnosti. To je také hodně vzácné v dnešních dobách. Stojí si za slovem a to co napíše beze zbytku splní. Ještě k tomu dokáže velmi mile vyjít vstříc. Takových lidí jak je Nikol je málo. Co dodat velká 1."
Boris Mrázik s manželkou Martinou
"Na stránky pracuj v norsku jsem narazil úplnou náhodou při brouzdání internetem. Hledal jsem informace o brigádách v zahraničí, Norsko mi ihned padlo do oka. V ebooku šla Nikola hodně do hloubky, zjistil jsem, jaké dokumenty si mám vyřídit, na jaké úřady se mám přihlásit, objasnila mi daně (není to tak složité jak si mohou mnozí myslet). V ebooku je plno odkazů na relevantní stránky, které pomůžou s hledáním zaměstnání. Jsem rád, že jsem si pořídil ebook, agentura by byla mnohonásobně dražší."
Jan Kohut
www.jakserychlenaucit.cz
"Ahoj Niky,tvůj ebook mi pomohl sehnat si práci. Nejvíce mi pomohla část kontakty. Já nejdřív zkusil na rozkoukání agenturu. Nicméně nebýt tvého ebooku asi bych jel za dva týdny místo do Hemsedalu rovnou domů. Takže mockrát děkuju a věřím, že časem použiju i jiné rady a tipy z tvojí knihy."
Jakub Hejna
"Ahoj Nikčo, v listopadu jsem byla na Tvém povídání o tom, jak si najít práci v Norsku. Loni jsem tam byla na Erasmu a stýská se mi tak moc, že jsem udělala velké rozhodnutí a v červnu bych chtěla opustit ČR a zkusit své štěstí v Norsku. Dneska jsem si zakoupila tvůj SUPERIOR balíček, protože hledání na vlastní pěst je fakt oříšek. Všude narážím na handicap v neznalosti norštiny."
Lucka Formanová
"Zdravím, chtěla bych se vyjádřit k Nikol, za její přístup k lidem, kteří si ebook objednaly, je to milá holka a drží slovo. Víc takových lidí! Ať se ti daří a ostatním ať se daří také."
Markéta Michalková
„Celý projekt Pracuj v Norsku se mi moc líbí a doporučuji všem, co se o tomto tématu chtějí dozvědět důležité a ucelené informace. K dispozici jsou webové stránky, FB, ebook a také možnost přístupu k inzerátům na konkrétní pracovní pozice - přeloženo do češtiny. Díky Pracuj v Norsku se člověk dozví velké množství informací, získá více odvahy a hodně si zvýší šanci na úspěch i bez pracovních agentur. Děkuju “
Markéta Bašteková
"Nikolka je absolutně úžasná, vždy ked sa na nu obrátím, je viac ako ochotna mi pomoct a poradit. Členstvo vo VIP som si zaplatila a hned v ten den som si rozoslala CVcka. Na druhy den som dostala odpověd a potom to uz išlo velmi rychlo. Do tyždna som si už doma tlačila pracovnu zmluvu. Absolutně odporučám, fakt sa to oplatí a vobec tie peniaze nelutujem."
Brunka Takačová
„Ahoj. Rád bych napsal pěkné hodnocení k tomuto projektu. Nikol je hodná a vstřícná 🙂 umí dobře poradit na moje dotazy a v ebooku shrnula snad vše co člověk potřebuje vědět 🙂 za ty peníze to určitě stojí ... vřele doporučuji všem 🙂 “
Ragnar Odinson
„Moc děkujeme! Moc nám tvoje práce pomohla, i když si to člověk ani neuvědomuje 😀 Přijde nám to přirozené, že "známe" Norsko a přitom bez ebooku bysme věděli prd a bylo by to mnohem náročnější 🙂
Petra Nedělková
Je to nádherně zpracovaná sekce. Jsem maximálně spokojená! Pre mňa osobne je tu malo inzerátov v oblasti StrojárenskĂ©ho a AutomobilovĂ©ho sektoru.
Sára Bejčková

Podávám klíč a ukazuji dveře, odemknout a vejít do nich budete už ale muset sami!

CHCEŠ SI TO OPRAVDU POJISTIT?

Objednej si cenově výhodný balíček Navigátor za prací, který obsahuje to NEJ. Kromě eBooku s jeho bonusy a přístupem do členské sekce do Navigátoru, získáš také unikátní vstup do VIP členské sekce s množstvím aktuálních inzerátů, čímž si zvýšíš svou šanci na úspěch až o 90% a navíc ušetříš!

Nikola Byrtusová
Autorka projektu
Jmenuji se Nikola Byrtusová a od roku 2014 jezdím pracovat sezonně do Norska.
Mým cílem je motivovat a ukázat cestu, jak si najít práci v Norsku sám/a bez agentur, ať už jste student, nezaměstnaný nebo hledáte v životě změnu.
Nejsem agentura, ale znám strategii, která mi už mnohokrát pomohla při hledání práce.