NAVigátor za prací

Jak najít práci do dvou týdnů uprostřed nádherné přírody a přitom vydělávat minimálně 50. 000 Kč měsíčně?

PRODEJ SKONČIL! Další příležitost bude až v lednu 2025!

POZNÁMKA!!! Členství je vhodné jak pro ty, co hledají práci pouze na sezonu (na léto/ zimu), tak pro ty, co by tam šli rádi pracovat na delší dobu nebo snad už napořád.

Nejvhodnější doba na hledání je od ledna do března. Navigátor bude v prodeji pouze během ledna, pak až za rok. Členství je časově neomezené!

jak TI navigátor za prací pomůže?

ušetříš za agentury

Ušetříš desítky tisíc za agentury a díky kontaktům a informacím získáš možnost si práci snadno a rychle najít sám/a.

ušetříš čas

Nebudeš muset složitě vyhledávat informace na stránkách norských úřadů a z anglických zdrojů.

získáš informace a zkušenosti

Získáš podrobný návod krok za krokem, jak být co nejefektivnější při hledání práce v Norsku. Tím, že práci najdeš, to však nekončí. Začíná teprve ten správný byrokratický kolotoč, ve kterém Ti pomůžeme se vyznat.

nebudeš v tom sam/a

Budeš mě mít po ruce pro zodpovězení jakýchkoliv dotazů.

"Investice do Navigátoru mi ušetřila spoustu energie, času i peněz a hned druhý den po dočtení a odeslání pár prvních zpráv do několika norských hotelů a restaurací jsem dostal nabídku práce."

CO KOUPÍ ZÍSKÁŠ?

PRACOVNÍ INZERÁTY

jaké pozice mohu v inzerátech očekávat

CO KOUPÍ ZÍSKÁŠ?

CO KOUPÍ ZÍSKÁŠ?

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Pracuj v Norsku není pracovní agentura. Ty vám jsou schopni dohodnout práci v Norsku, ale berou si za to provizi v řádu desítek tisíc Kč.

Pokud jste ale odhodlaní, samostatní a umíte se alespoň trochu domluvit anglicky, pak vám Navigátor za prací ukáže cestu jak si najít práci v Norsku na vlastní pěst a provede vás všemi formalitami, které je potřeba zařídit po příjezdu do Norska a následně po návratu zpět do ČR.

V členské sekci Navigátoru najdeš podrobný návod popisující kdy, kde a jak hledat práci, co napsat do životopisu a motivačního dopisu, ale i co vše je potřeba a v jakém pořadí zařídit na norských úřadech po příjezdu do Norska a co na těch českých po návratu zpět. Bonusem je seznam kontaktů, kde se můžeš ucházet o práci nebo checklisty co zařídit před odjezdem atd.

Částku, kterou utratíš za přístup do Navigátoru za prací si v Norsku vyděláš za 3 – 4 hodiny práce. Můžu tě ujistit, že vyhledáváním informací a snahou zorientovat se v norské byrokracii strávíš násobně více času. 

Pro všechny pracovní nabídky publikované v členské sekci Navigátoru za prací stačí znalost angličtiny. Pokud se ale naučíte alespoň základy norštiny, pak se vám otevře mnoho dalších dveří nejen k pracovním nabídkám. I když stále více firem požaduje znalost norštiny, na nekvalifikované (sezónní) práce to rozhodně není nutností.

Je jedno, jestli máte znalosti na úrovni A2 nebo B2. Důležité je, abyste se zvládli domluivt – ať už se zaměstnavatelem, kolegy nebo zákazníky. Záleží to také na pozici, o kterou se ucházíte – pokud vyrazíte sbírat jahody, tak samozřejmě nemusíte mluvit tak dobře, jako když budete obsluhovat hosty v restauraci. Řešením nedostačující úrovně angličtiny může být cesta s kamarádem/partnerem, který jazyk ovládá. Určitě doporučujeme před cestou osvěžit svou jazykovou výbavu. Inspirujte se zde .

Jste si jistí, že hledáte práci v příhodnou dobu? Na dobrém místě? Je váš životopis a motivační dopis v pořádku? Nekopírujete emaily a nerozesíláte je hlava nehlava? Pokud si nejste jistí, že máte kvalitní životopis, pak můžete využít naší konzultace a možnosti překladu životopisu a motivačního dopisu. Jinak nevěšte hlavu! Řím také nepostavili za den a v toto případě je nutné vytrvat. 

Nenašli jste zde odpovědi na své otázky?  Napište nám!

REFERENCE

Hezky zpracovaný ebook a VIP sekce, které Nikol aktualizuje, takže jsou tam nové inzeráty a informace. Pomohlo mi to nejen z hlediska informací ale dodalo mi to i odvahu. Takže jsem to nevzdala a nakonec strávila léto v krásném horském hotelu a potkala skvělý lidi. A i když to někdy bylo fakt těžké, hodně mě to posunulo i lidsky nejen finančně 😀.
Eliška dubská
Původně jsem plánoval jet do Norska naslepo. Pak jsem ale náhodou narazil na projekt Pracuj v Norsku, kde byl k zakoupení e-book se všemi tipy, triky a navíc s bohatou nabídkou kontaktů na práci všude možně po celém Norsku. Tato investice mi ušetřila spoustu energie, času i peněz a hned druhý den po dočtení a odeslání pár prvních emailů do několika norských hotelů a restaurací jsem dostal nabídku práce. Do pár dnů jsem odjížděl. Rady z knížky mi zajistily klidný proces, co se týče všech formalit, úřadů atd. Vřele tedy doporučuji projekt Pracuj v Norsku jako skvělého průvodce touto magickou zemí!
marek novotný
Nikolka je absolutne uzasna, vzdy ked sa na nu obratim, je viac ako ochotna mi pomoct a poradit. Clenstvo vo VIP som si zaplatila a hned v ten den som si rozoslala CVcka. Na druhy den som dostala odpoved a potom to uz islo velmi rychlo. Do tyzdna som si uz doma tlacila pracovnu zmluvu. Absolutne odporucam, fakt sa to oplati a vobec tie peniaze nelutujem.
Bruna Pedersen
Když jsem hledala práci v Norsku, přála jsem si najít návod jak na to. Pracuj v Norsku a všechny informace, které Nikol zpracovala do ebooku mi toto přání splnily a krásně popsaly, co mě vlastně čeká. Je super mít možnost čerpat ucelené a přehledné informace. Ebook jsem navíc měla pořád v telefonu u sebe, takže jsem se k němu mohla kdykoliv vrátit. Pracuj v Norsku doporučuji všem, kteří váhají. Je to skvělá investice, která se mi mnohonásobně vrátila.
Zuzana Nemethová

Jak to vypadá uvnitř členské sekce?

Členská sekce Pracuj v Norsku: Jak to vypadá uvnitř

Koupí získáváte komplet v hodnotě 6 888 Kč

Celý kompletní balíček nabízím nyní za 3 333 Kč!

POZOR! VAROVÁNÍ! Koupí členství není zaručena 100% úspěšnost nalezení práce! Navigátor pouze ukazuje cestu a směr, zbytek je na Vás 😉 

Navigátor za prací

✔ Časově neomezený přístup

✔ Větší množství pracovních kontaktů

"Audiovizuální online průvodce za norskou prací s interaktivní mapou s aktuálními inzeráty"

Přehrát video

PRODEJ ZAČNE OPĚT V ZÁŘÍ 2021

Pokud Vás zajímají bližší informace, napište mi na email nikola@pracuj-v-norsku.cz ♥♥♥ !

P.S.: Členská sekce je kapacitně omezená ze dvou důvodů! První je zachování rychlosti a funkčnosti webu a druhá je, že chci, aby se tyto důležité informace dostali pouze do rukou opravdových zájemců. To znamená těch, co neváhají a vědí za čím si jdou. Nechci tady dělat reklamu na Norsko a způsobit českou invazi za prací. Chci předávat informace těm, co o to skutečně mají zájem a to pouze hrstce vyvolených!

Pokud to myslíte s Norskem vážně, pak bych Vám mohla říct, neváhejte ani minutu, protože není co ztratit. Jenže já vím, že máte svůj vlastní úsudek, a že se umíte rozhodnout samostatně, proto Vás nikam netlačím 😉

"Jak je možné, že není co ztratit? Vždyť to stojí i tak celkem dost peněz!", říkáte si. Vždy se snažím, aby byla spokojenost na obou stranách. Pokud tedy nebudete spokojeni, pak máte nárok do 14 dnů požádat o vrácení peněz!

Moc často se to neděje. Vlastně je 90% účastníků Navigátoru spíš nadšeno. Ale ano, stát se to může! Každý jsme totiž na jiné startovní pozici! Někdo už má za sebou několik zkušeností z práce v zahraničí a pro někoho je vše naprosto nové. Může se také stát, že během krátké chvíle po koupi změníte plány..

Třeba jako se to stalo Patrikovi, který píše:

"Bohužel jsem se přihlásil uprostřed prázdnin a po nich musel nastoupit do školy a kvůli nedostatku peněz a nemožnosti vyjet, jsem musel požádat o vrácení peněz. Nikol do druhého dne vše vyřídila a peníze vrátila. Nicméně jestli někdy budu shánět práci v Norsku, tak už jedině tady a určitě Navigátor opět pořídím! Ebook je úžasný pomocník a Nikol vám ráda poradí a podělí se s vámi o své zkušenosti. Navigátor za prací se jí moc povedl a její vlídný přístup a přímé jednání je dalším velkým bonusem"

Proto si během 14 dní můžete prakticky zadarmo otestovat, jestli je Navigátor za prací tím pravým rádcem a průvodcem na Vaší cestě.

Asi si ted říkáte „Jaký je teda ten přesný plán, jak najít tu vysněnou práci? nebo „Co musím teda udělat pro to, abych do dvou týdnů skutečně získal/a práci uprostřed krásné přírody a ještě k tomu vydělával/a min. 50. 000 Kč měsíčně?“
Veškeré své knowhow, jak jsem práci opakovaně získávala já, vám popisuji velice dopodrobna v eBooku v rámci tohoto e-programu Navigátor za prací, jehož součástí je i obrovské množství kontaktů na nejrůznější pracovní místa.
Vím, asi si říkáte, že za to budu chtít moc peněz a ty ted zrovna moc nemáte.  Představte si ale, kolik peněz byste mohli za pár měsíců v Norsku vydělat. A pak si představte kolik peněz by vás ve výsledku stála agentura.
Je to jednoduché, za 3 měsíce si vyděláte minimálně 150.000 Kč a agentura by vás stála zhruba těch 50.000 Kč. 
Zatímco při pořízení e-programu Navigátor za prací se jedná o jednorázovou investici v hodnotě pár tisíc korun, a informace z něj navíc můžete využít i za rok nebo dva i více. 
A navíc, aby to nebylo málo, pokud nebudete jakkoliv spokojeni, ráda vám do dvou týdnů vrátím všechny vaše peníze zpět. 

Pojdme si to dopodrobna shrnout, co vše navigátor za prací obsahuje:

Členská sekce Navigátoru

Díky této sekci se velice jednoduše vyznáte v celém procesu hledání práce. Online můžete intuitivně proklikávat na jednotlivé moduly a témata, která právě řešíte. Sekce je pravidelně doplňována a aktualizována!

eBook Práce v Norsku

Díky této knize někteří našli práci do neuvěřitelných 12 hodin! Ti pomalejší do pár dní!

VIP - aktuální inzeráty

(V hodnotě 1 555 Kč) Vstupem do členské sekce získáte přístup k aktuálně volným pozicím. Jedná se o nejčastěji poptávané pozice, kde je dostačující znalost angličtiny! Vstup do VIP sekce je časově neomezený. Inzeráty jsou několikrát týdně pravidelně aktualizovány. Aktualizování inzerátů je garantováno do konce května 2021.

Balíčky kontaktů

(V hodnotě 980 Kč) Získáte více jak 300 kontaktů a tipů na konkrétní pracovní místa, která můžete ihned kontaktovat. Kontakty jsou zejména na hotely, restaurace, farmy a stavební firmy.

15 videí

Celkem 1 hodina 44 minut (postupně přibývají další a další)

Checklist

Jasný postup krok za krokem!

Potřebné formuláře a žádosti

Často je velice obtížné se k nim dostat jinak než osobně na úřadě. Dala jsem do kupy všechny potřebné formuláře a žádosti, které budete potřebovat při zařizování práce v Norsku!

BONUS:

Osobní poradenství

Odpovím Vám na neomezený počet Vašich emailů týkajících se hledání práce v Norsku!

VIP Facebooková skupina

Místo, kde můžete hledat parťáka na cestu za prací, ptát se na zkušenosti ostatních, dohazovat si práci navzájem a vůbec mezi sebou komunikovat!

icons8-time-machine-96

Časově neomezený přístup

Získáte časově neomezený přístup ke všem informacím, videím a formulářům. Po 4 měsíce budete mít navíc přístup k pravidelně aktualizovaným inzerátům. Na najití práce stačí obvykle 3 měsíce. Některým to sice s pomocí Navigátoru zabralo jen pár dní, či dokonce hodin, ale když budeme pesimističtí 3 měsíce stačit musí. 1 měsíc k tomu máte na Bonus 😉

100% Garance vrácení peněz

Svému know how věřím natolik, že vám dávám garanci vrácení peněz do 14 dní bez udání důvodu!

Jmenuji se Nikola Byrtusová a v roce 2014 jsem poprvé vyrazila s přítelem do Norska za prací. Neměli jsme tehdy k dispozici žádné informace, natož kontakty. Vyrazili jsme v polovině rozjeté sezony a ani jsme pořádně nevěděli, jakou práci bychom mohli dělat. Otázka zněla, kde vůbec hledat?
Nejprve jsme hledali na farmách, to se ale brzy ukázalo jako poněkud nešťastná volba. Brzy jsme přesměrovali naše hledání na hotely. Trvalo ještě jeden týden, kdy jsme museli poslouchat jedno odmítnutí za druhým. Pak došlo ke změně. Najednou jsme dostali nabídku ve 3 hotelech v jeden den. Byli jsme ale dva a v každém hotelu nám nabídli práci pouze pro jednoho. Museli jsme to nějak vyřešit!
V prostředním hotelu nás nakonec vzali na jednu pozici s tím, že asi nebudeme mít tolik práce.  Byla to pro nás, ale nejlepší varianta. Práci jsme tedy našli, jak ale postupovat ted dál? 
Co všechno vyplnit? Na jaké úřady zajet? Co nepodcenit, at si nenaběhneme na nějakou mastnou pokutu?
Všechno jsme zjišťovali za pochodu. Šéf znal jenom některé byrokratické povinnosti, ale většina byla na nás, abychom si vše ověřili. Ani druhý rok, jsme ještě neměli v některých věcech úplně jasno. Vždy jsme narazili na nějakou pro nás „novinku“, o které jsme se dozvěděli, až když jsme zjistili, že jsme nesplnili danou povinnost a že by za to mohla být i nějaká pokuta. Byl to tak trochu pokus – omyl. 

Až po 3 letech jsme si začali být konečně jistý v kramflecích. V tu dobu už jsme měli jasnou strategii, jak postupovat při hledání práce co nejefektivněji a věděli jsme, že kdykoliv  budeme chtít, budeme schopni si do pár týdnů práci najít. 

A jak by to ostatní vytušili, začali se nás vyptávat, jakže to s tou prací v Norsku je. V ten moment jsme se už cítili být kompetentní podávat informace i ostatním. 

Za tímto účelem vznikl právě tento průvodce hledáním práce v Norsku. Ostatně za poslední rok už pomohl více než 200 lidem na jejich cestě na sever!

Dokázal je přímo raketově vystřelit za svojí prací snů uprostřed nádherné přírody a ještě u toho pobírat krásný plat! No není to sen 🙂 ?

Jen si představte, že byste si za 2 měsíční brigádu domů přivezli třeba i více jak 100.000 Kč! To si člověk může totiž reálně po odečtení všech nákladů jako je ubytování, doprava i daně, snadno vydělat!!! 

Navigátor Vám ukáže tu nejsnazší a nejrychlejší cestu, jak toho dosáhnout 😉

Jaké práce můžete v Norsku dělat bez znalosti norštiny?

"Jednoduchý návod krok za krokem"

Pomůže vám najít si snadno práci v Norsku ještě letos - díky eBooku to zvládnete snadno sami, na vlastní pěst bez nutnosti platit draze agenturám.

V eBooku se dozvíte:

 

OBSAH K NAHLÉDNUTÍ:

Jak funguje VIP sekce?

Přehledný vyhledávač

Pravidelně přidávané inzeráty na aktuálně poptávané pozice! Jedná se o nejčastěji poptávané pozice a o místa, kde nevyžadují znalost norštiny! Každý měsíc přibude minimálně 30 nových inzerátů! Inzerce jsou rozčleněny dle typu pozic a dle oblasti.

Můžete ihned kontaktovat

Díky VIP sekci máte tu nejtěžší část za sebou a nyní stačí pouze vybraná pracoviště kontaktovat!

Zvyšte si svou šanci o 80%

Tím, že budete psát emaily s pracovní žádostí primárně na místa, kde aktuálně poptávají nové zaměstnance si zvýšíte šanci na úspěch až o celých 80%!

Odešlete co nejvíce emailů

Pamatujte, že čím více emailů s pracovní žádostí rozešlete, tím lépe. Počítejte, že pravděpodobnost kladné odpovědi je 1-2% z počtu odeslaných žádostí!

Pravidelná aktualizace

Inzeráty přidávám pravidelně. Každý měsíc přibude kolem 40 nových aktuálních inzerátů. Někdy to bude pravděpodobně o dost více!

Jak to vypadá uvnitř Navigátoru?

Dovolím vám nahlédnout, at nekupujete zajíce v pytli 😉

PRO KOHO JE Navigátor za prací URČEN?

CHCEŠ UŠETŘIT

Nechcete se vám platit za agentury, ale nemáte ty správné informace nebo potřebné kontakty?

JSI ODVÁŽNÝ

Jste ochotní pro svůj úspěch něco také udělat a jít do akce?

DOMLUVÍŠ SE

Dokážete se domluvit alespoň základně anglicky?

MÁŠ REZERVU

Máte finanční rezervu 20.000 Kč na cestu? Vyřešené závazky v ČR či na Slovensku?

JSI STUDENT

Jste student a máte přes prázdniny 2 - 4 měsíce volno?

MÁŠ PŘES LÉTO/ ZIMU VOLNO

Máte práci, ale přes léto nebo přes zimu máte volno?

JSI NEZAMĚSTNANÝ

Jste nezaměstnaný, ale odvážný? Hledáte v životě změnu?

MÁŠ RODINU

Máte rodinu, která má dobrodružného ducha a je ochotná jet na pár měsíců s vámi nebo popřípadě zůstat pár měsíců doma bez vaší přítomnosti?

UŽ JSI PRÁCI NAŠEL/A

Práci v Norsku jste již našli, ale nevíte, jak se připravit na výjezd, popřípadě tápete, jak to chodí s úřady, daněmi či pojištěním?

Nemůžeš investovat svou energii

Chcete, aby vám někdo práci zajistil, ale sami nejste proto ochotni či schopni nic udělat. V tomto případě vám doporučuji obrátit se na pracovní agentury, které se o všechno postarají. Počítejte ale potom, že to bude stát mnohonásobně více.

NEUMÍŠ SE DOMLUVIT

Neumíte se domluvit anglicky ani základně. V tomto případě máte stále šanci, pokud to nevzdáte a začnete se učit. Nevyrazíte za prací rovnou letos, ale třeba až příští rok, až si v komunikaci budete více věřit!

Jakou mám šanci a záruku, že práci najdu?

Harmonogram prodeje únor 2021

(počet prodaných členství omezen na 88 členů)

9.-12.2. - 50% sleva: cena 2 545 Kč

(SLEVOVÝ KUPON: DONORSKA50)

13.-16.2. - 34% sleva: cena 3 360 Kč

(SLEVOVÝ KUPON: DONORSKA34)

17.-20.2.. - 15% sleva: cena 4 327 Kč

(SLEVOVÝ KUPON: DONORSKA15)

21.-28.2.. - plná cena: 5 090 Kč

28.2. 2021 KONEC PRODEJE

Nikola Byrtusová
Autorka projektu Pracuj v Norsku
Jmenuji se Nikola Byrtusová a od roku 2014 jezdím pracovat sezonně do Norska.
Mým cílem je motivovat a ukázat cestu, jak si najít práci v Norsku sám/a bez agentur, ať už jste student, nezaměstnaný nebo hledáte v životě změnu.
Nejsem agentura, ale znám strategii, která mi už mnohokrát pomohla při hledání práce. A díky této strategii jsem už mohla pomoci více než 200 z vás!
106
Shares