POZOR! Nyní platí speciální akce 40% SLEVA pro prvních šťastných 10!

Akce končí za:

DŮLEŽITÉ INFO: Jak se vyprodá, bude tento měsíc zcela nedostupný!

SLEVOVÝ KUPON: STASTNYCH10

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Na email Ti přijdou všechny informace, pokud Ti email nedorazí, podívej se prosím do spamu a pokud ho nenajdeš ve spamu, tak mě prosím kontaktuj na nikola@pracuj-v-norsku.cz

CHCEŠ SE NA NĚCO ZEPTAT?

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně navigátoru mě neváhej kontaktovat na emailu nikola@pracuj-v-norsku.cz

Hezky zpracovaný e-book a VIP sekce, které Nikol aktualizuje, takže jsou tam nové inzeráty a informace. Pomohlo mi to nejen díky poskytnutým informacím, ale hlavně mi to dodalo odvahu. Nejen díky informacím z Pracuj v Norsku jsem nakonec strávila léto v krásném horském hotelu v Norsku.
Eliška Dubská
Pracuj v Norsku a Navigátor za prací můžeme jen doporučit. Jsme v Norsku 14 dní. Z toho jsme týden cestovali a zítra nastupujeme do práce. (A upozorňuji, že jsme nikdy předtím nepracovali v zahraničí a jí navíc téměř neumím anglicky!
Daniel Šustík
Celý projekt Pracuj v Norsku se mi moc líbí a doporučuji všem, co se o Norsku chtějí dozvědět důležité a ucelené informace. K dispozici jsou weové stránky, FB, ebook, a také možnost přístupu k inzerátům na konkrétní pracovní pozice, které jsou přeloženy do češtiny. Díky Pracuj v Norsku se člověk dozví mnoho informací, získá více odvahy a hodně zvýší šanci na úspěch i bez pracovních agentur.
Markéta Baštěková

Co říkají jiní?

Nikola Byrtusová

IČ 05885299

Bukovec 35, 739 85

nikola@pracuj-v-norsku.cz

737 282 652