Navigátor za prací: členská sekce

MÁTE OTÁZKY?

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně navigátoru mě neváhejte kontaktovat na emailu nikola@pracuj-v-norsku.cz

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
.

Na email Vám přijdou všechny informace, pokud Vám email nedorazí, podívejte se do spamu a pokud ho nenajdete ve spamu, tak mě prosím kontaktujte na nikola@pracuj-v-norsku.cz

Pouze tento týden do konce září platí sleva 500 Kč jednoduše zašlete pouze 1487 Kč

Hezky zpracovaný e-book a VIP sekce, které Nikol aktualizuje, takže jsou tam nové inzeráty a informace. Pomohlo mi to nejen díky poskytnutým informacím, ale hlavně mi to dodalo odvahu. Nejen díky informacím z Pracuj v Norsku jsem nakonec strávila léto v krásném horském hotelu v Norsku.
Eliška Dubská
Pracuj v Norsku a Navigátor za prací můžeme jen doporučit. Jsme v Norsku 14 dní. Z toho jsme týden cestovali a zítra nastupujeme do práce. (A upozorňuji, že jsme nikdy předtím nepracovali v zahraničí a jí navíc téměř neumím anglicky!
Daniel Šustík
Celý projekt Pracuj v Norsku se mi moc líbí a doporučuji všem, co se o Norsku chtějí dozvědět důležité a ucelené informace. K dispozici jsou weové stránky, FB, ebook, a také možnost přístupu k inzerátům na konkrétní pracovní pozice, které jsou přeloženy do češtiny. Díky Pracuj v Norsku se člověk dozví mnoho informací, získá více odvahy a hodně zvýší šanci na úspěch i bez pracovních agentur.
Markéta Baštěková

Co říkají jiní?

NORWANA AS

Org nb: 927 151 952

Melkeveien 1B, Oslo 0779, Norsko

radka@pracuj-v-norsku.cz