komplet balíček

1 987 Kč

Hotely, restaurace, turistické agentury

488 Kč

Farmy a krajinářské práce

299 Kč

Manuální práce, řidiči a osobní asistenti

299 Kč

eBOOK

PRÁCE V NORSKU

JAK JI NAJÍT BEZ AGENTUR A BEZ ZNALOSTI NORŠTINY???

699 Kč

Jednoduchý návod krok za krokem

Pomůže vám najít si snadno práci v Norsku ještě letos - díky eBooku to zvládnete snadno sami, na vlastní pěst bez nutnosti platit draze agenturám.

Prodej bude zcela uzavřen za:


e-Book obsahuje:

eBook Práce v Norsku

Díky této knize někteří našli práci do neuvěřitelných 12 hodin! Ti pomalejší do pár dní! Více než 100 stran důležitých informací, prověřených mnohaletou osobní praxí a zkušenostmi!

Potřebné formuláře a žádosti

Často je velice obtížné se k nim dostat jinak než osobně na úřadě. Dala jsem do kupy všechny potřebné formuláře a žádosti, které budete potřebovat při zařizování práce v Norsku!

Podrobný návod krok za krokem

Získáte podrobný návod krok za krokem, jak být co nejefektivnější při hledání práce. Tím, že práci najdete, to však nekončí. Začíná teprve ten správný byrokratický kolotoč, ve kterém vám pomůžu se vyznat.

Ušetříte za agentury

Ušetříte desítky tisíc za agentury a díky kontaktům a informacím získáte možnost si práci snadno a rychle najít sami.

Ušetříte svůj čas

Nebudete muset složitě dolovat informace z norských úřadů a z anglických zdrojů (čert aby se v nich vyznal, jak jsou zmatené). Veškeré podstatné informace, které by vám rozhodně neměli uniknout, získáte v kostce.

Relevantní informace

Získáte tak sadu relevantních informací čerpaných zejména ze zdrojů norských úřadů a navíc podložené vlastními zkušenostmi. Tudíž i hromadu osobních rad a doporučení.

"Podávám klíč a ukazuji dveře, odemknout a vejít do nich budete už ale muset sami!"
Nikola Byrtusová (dříve Pokorná)
Autorka projektu Pracuj v Norsku

Co koupí získáváte?

Jak najít práci do dvou týdnů uprostřed nádherné přírody a přitom vydělávat minimálně 50. 000 Kč měsíčně? 

OBSAH K NAHLÉDNUTÍ:

Asi si ted říkáte „Jaký je teda ten přesný plán, jak najít tu vysněnou práci? nebo „Co musím teda udělat pro to, abych do dvou týdnů skutečně získal/a práci uprostřed krásné přírody a ještě k tomu vydělával/a min. 50. 000 Kč měsíčně?“
Veškeré své knowhow, jak jsem práci opakovaně získávala já, vám popisuji velice dopodrobna v eBooku Práce v Norsku, jehož součástí je i sada důležitých formulářů, žádostí a dokumentů, které budete potřebovat na úřadech.
Vím, asi si říkáte, že za to budu chtít moc peněz a ty ted zrovna moc nemáte.  Představte si ale, kolik peněz byste mohli za pár měsíců v Norsku vydělat. A pak si představte kolik peněz by vás ve výsledku stála agentura.
Je to jednoduché, za 3 měsíce si vyděláte minimálně 150.000 Kč a agentura by vás stála zhruba těch 50.000 Kč. 
Zatímco při pořízení eBooku Práce v Norsku  se jedná o jednorázovou investici v hodnotě pár stovek korun, kterou navíc můžete využít i za rok nebo dva i více. 
A navíc, aby to nebylo málo, pokud nebudete jakkoliv spokojeni, ráda vám do dvou týdnů vrátím všechny vaše peníze zpět.
Jmenuji se Nikola Byrtusová a v roce 2014 jsem poprvé vyrazila s přítelem do Norska za prací. Neměli jsme tehdy k dispozici žádné informace, natož kontakty. Vyrazili jsme v polovině rozjeté sezony a ani jsme pořádně nevěděli, jakou práci bychom mohli dělat. Otázka zněla, kde vůbec hledat?
Nejprve jsme hledali na farmách, to se ale brzy ukázalo jako poněkud nešťastná volba. Brzy jsme přesměrovali naše hledání na hotely. Trvalo ještě jeden týden, kdy jsme museli poslouchat jedno odmítnutí za druhým. Pak došlo ke změně. Najednou jsme dostali nabídku ve 3 hotelech v jeden den. Byli jsme ale dva a v každém hotelu nám nabídli práci pouze pro jednoho. Museli jsme to nějak vyřešit!
V prostředním hotelu nás nakonec vzali na jednu pozici s tím, že asi nebudeme mít tolik práce.  Byla to pro nás, ale nejlepší varianta. Práci jsme tedy našli, jak ale postupovat ted dál? 
Co všechno vyplnit? Na jaké úřady zajet? Co nepodcenit, at si nenaběhneme na nějakou mastnou pokutu?
Všechno jsme zjišťovali za pochodu. Šéf znal jenom některé byrokratické povinnosti, ale většina byla na nás, abychom si vše ověřili. Ani druhý rok, jsme ještě neměli v některých věcech úplně jasno. Vždy jsme narazili na nějakou pro nás „novinku“, o které jsme se dozvěděli, až když jsme zjistili, že jsme nesplnili danou povinnost a že by za to mohla být i nějaká pokuta. Byl to tak trochu pokus – omyl. 
Až po 3 letech jsme si začali být konečně jistý v kramflecích. V tu dobu už jsme měli jasnou strategii, jak postupovat při hledání práce co nejefektivněji a věděli jsme, že kdykoliv  budeme chtít, budeme schopni si do pár týdnů práci najít. 
A jak by to ostatní vytušili, začali se nás vyptávat, jakže to s tou prací v Norsku je. V ten moment jsme se už cítili být kompetentní podávat informace i ostatním. Za tímto účelem vznikl právě tento průvodce hledáním práce v Norsku. 
Ostatně za poslední rok už pomohl více než 200 lidem na jejich cestě na sever! Dokázal je přímo raketově vystřelit za svojí prací snů uprostřed nádherné přírody a ještě u toho pobírat krásný plat! No není to sen 🙂 ?

V eBooku se dozvíte:

Co říkají jiní?

"Tvá kniha je jednoduše perfektní! Všechno jsi to krásně shrnula a myslím, že nám to moc pomůže! Jednoznačně super investice! Tvé rady i eBook nám zatím neuvěřitelně usnadňují všechny přípravy, za 14 dní jedeme! Mraky lidí cestuje a jezdí pracovat do zahraničí, ale napsat o tom něco užitečného pro druhé musí dát opravdu hodně práce! Takže ještě jednou, dva klobouky dolů! Jsi skvělá inspirace! Díky"
Zuzana Nemethová
"Původně jsem plánoval odjet do Norska naslepo, potom jsem ale úžasnou náhodou narazil na stránky o práci v Norsku, kde byl k zakoupení e-book se všemi tipy, triky a navíc i bohatou škálou kontaktů na práci všude možně po celém Norsku. Tato investice mi ušetřila spoustu energie, času i peněz a hned druhý den po dotčení a odeslání pár prvních zpráv do několika norských hotelů a restaurací jsem dostal nabídku práce a do pár dnů jsem odjížděl, zároveň všechny rady z knížky mi zajistily klidný proces co se týče všech formalit, úřadů atd 🙂 vřele tedy doporučuji úžasnou Nikolu Pokornou a celý tento její projekt, jako skvělého průvodce touto magickou zemí! 🙂 díky Nikol!"
Marek Novotný
"Ahoj, dlouho sleduju tvoji stránku, samozřejmostí bylo i zakoupení e-booku, kde jsem určitě našla spoustu užitečných informací."
Petra Šmídová
"Kniha mi byla užitečná, obeslal jsem kontakty a ted pracuju v hotelu v Norsku, sice jen na letní sezónu ale paráda. Ještě jednou díky. Honza"
Jan Kuchař
„Výborně napsaná příručka plná užitečných rad a praktických informací, navíc doplněna o osobní zkušenosti autorky. Nám osobně velmi pomohla a díky přiloženému bohatému seznamu zaměstnavatelů se nám v krátkém časovém úseku podařilo najít v Norsku práci. Děkujeme!“
Magda Koubová a Marek Začal
„Celý projekt Pracuj v Norsku se mi moc líbí a doporučuji všem, co se o tomto tématu chtějí dozvědět důležité a ucelené informace. K dispozici jsou webové stránky, FB, ebook a také možnost přístupu k inzerátům na konkrétní pracovní pozice - přeloženo do češtiny. Díky Pracuj v Norsku se člověk dozví velké množství informací, získá více odvahy a hodně si zvýší šanci na úspěch i bez pracovních agentur. Děkuju “
Markéta Bašteková
Moc děkujeme Nikol za její cenné rady, za VIP sekci, kterou se určitě vyplatí finančně podpořit, pokud se chystáte poprvé za prací do Norska. Měla jsem neuvěřitelné štěstí, i přes to, že jsem všude četla pouze o 10% šanci na emailovou odpověď od potenciálního zaměstnavatele. Dostala jsme odpověď hned na první pokus.

Chci říct, že je to všechno až skoro neuvěřitelné, ale velkou zásluhu na tom všem má Nikol skvělý web a její tipy na práci, ale v neposlední řadě i naše aktivita. Takže díky dík za všechno. Nebojte se toho nikdo, maily určitě zvyšujete svoje šance, ale jen svojí aktivitou skutečně dosáhnete úspěchu. Nikol vám k tomu skoro zadarmo nabízí velmi cenné rady, které jsou v konečné fázi opravdu k nezaplacení.
Michaela Novotná
"Na stránky pracuj v norsku jsem narazil úplnou náhodou při brouzdání internetem. Hledal jsem informace o brigádách v zahraničí, Norsko mi ihned padlo do oka. V ebooku šla Nikola hodně do hloubky, zjistil jsem, jaké dokumenty si mám vyřídit, na jaké úřady se mám přihlásit, objasnila mi daně (není to tak složité jak si mohou mnozí myslet). V ebooku je plno odkazů na relevantní stránky, které pomůžou s hledáním zaměstnání. Jsem rád, že jsem si pořídil ebook, agentura by byla mnohonásobně dražší."
Jan Kohut
"S radostí se Vám přiznám, že díky Vašemu e-booku a hlavně díky přiložené databázi kontaktů, jsme si s přítelem našli letní práci v Norsku během asi tří dnů. "
Ivona Ondráčková
"Ahoj Niky,tvůj ebook mi pomohl sehnat si práci. Nejvíce mi pomohla část kontakty. Já nejdřív zkusil na rozkoukání agenturu. Nicméně nebýt tvého ebooku asi bych jel za dva týdny místo do Hemsedalu rovnou domů. Takže mockrát děkuju a věřím, že časem použiju i jiné rady a tipy z tvojí knihy."
Jakub Hejna
"V létě jedu díky tvému eBooku na 2 měsíce do Norska na Lofoty"
Jana Trtíková
„Děkuji moc za zaslání 🙂 jsem v práci, tak jsem do knihy zatím jen nahlédla, ale už teď jsem nadšená a nelituji, že jsem ji koupila 🙂
Monika Macháčková
"Zdravím, chtěla bych se vyjádřit k Nikol, za její přístup k lidem, kteří si ebook objednaly, je to milá holka a drží slovo. Víc takových lidí! Ať se ti daří a ostatním ať se daří také."
Markéta Michalková

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Pracuj v Norsku není pracovní agentura. Ty vám jsou schopni dohodnout práci v Norsku, ale berou si za to provizi v řádu desítek tisíc Kč.

Pokud jste ale odhodlaní, samostatní a umíte se alespoň trochu domluvit anglicky, pak vám Navigátor za prací ukáže cestu jak si najít práci v Norsku na vlastní pěst a provede vás všemi formalitami, které je potřeba zařídit po příjezdu do Norska a následně po návratu zpět do ČR.

V členské sekci Navigátoru najdeš podrobný návod popisující kdy, kde a jak hledat práci, co napsat do životopisu a motivačního dopisu, ale i co vše je potřeba a v jakém pořadí zařídit na norských úřadech po příjezdu do Norska a co na těch českých po návratu zpět. Bonusem je seznam kontaktů, kde se můžeš ucházet o práci nebo checklisty co zařídit před odjezdem atd.

Částku, kterou utratíš za přístup do Navigátoru za prací si v Norsku vyděláš za 3 – 4 hodiny práce. Můžu tě ujistit, že vyhledáváním informací a snahou zorientovat se v norské byrokracii strávíš násobně více času. 

Pro všechny pracovní nabídky publikované v členské sekci Navigátoru za prací stačí znalost angličtiny. Pokud se ale naučíte alespoň základy norštiny, pak se vám otevře mnoho dalších dveří nejen k pracovním nabídkám. I když stále více firem požaduje znalost norštiny, na nekvalifikované (sezónní) práce to rozhodně není nutností.

Je jedno, jestli máte znalosti na úrovni A2 nebo B2. Důležité je, abyste se zvládli domluivt – ať už se zaměstnavatelem, kolegy nebo zákazníky. Záleží to také na pozici, o kterou se ucházíte – pokud vyrazíte sbírat jahody, tak samozřejmě nemusíte mluvit tak dobře, jako když budete obsluhovat hosty v restauraci. Řešením nedostačující úrovně angličtiny může být cesta s kamarádem/partnerem, který jazyk ovládá. Určitě doporučujeme před cestou osvěžit svou jazykovou výbavu. Inspirujte se zde .

Jste si jistí, že hledáte práci v příhodnou dobu? Na dobrém místě? Je váš životopis a motivační dopis v pořádku? Nekopírujete emaily a nerozesíláte je hlava nehlava? Pokud si nejste jistí, že máte kvalitní životopis, pak můžete využít naší konzultace a možnosti překladu životopisu a motivačního dopisu. Jinak nevěšte hlavu! Řím také nepostavili za den a v toto případě je nutné vytrvat. 

Cena: 699 Kč

Připomínám, že za 3 měsíce si vyděláte minimálně 150.000 Kč a agentura by vás stála zhruba těch 50.000 Kč. 
Zatímco při pořízení eBooku Práce v Norsku se jedná o jednorázovou investici v hodnotě pár stovek korun, kterou navíc můžete využít i za rok nebo dva i více. 
A navíc, aby to nebylo málo, pokud nebudete jakkoliv spokojeni, ráda vám do dvou týdnů vrátím všechny vaše peníze zpět.

Je to hodně nebo málo?

 • Ušetříte desítky tisíc za agentury!
 • V Norsku si tuto částku hravě vyděláte za pár hodiny práce!
 • Veškeré získané informace navíc máte napořád. Můžete je tak využít i za rok, dva i více! 
  Investujte své peníze, tam kde se vám mnohonásobně vrátí! A tady vám to garantuji!
 NAVÍC ZÍSKÁTE:
 • Pravidelná aktualizace publikace i VIP sekce

  Jak už to známe, tak různá pravidla a zákony se neustále mění.  Proto každý rok budu kontrolovat aktuálnost uvedených informací. Pokud udělám novou verzi či výrazné aktualizace v této publikaci či jejich bonusech, vy je ihned získáte ZDARMA. Jednoduše vás budu informovat e-mailem a pošlu vám odkaz na stažení nové verze publikace nebo jednotlivých bonusů, takže budete mít neustále ty nejnovější informace.
 • Garance vrácení peněz do 14 dnů 
  •  
  Pokud nebudete z jakýchkoli důvodů spokojeni s obsahem této publikace. Zjistíte, že informace v ní obsažené nejsou pro vás žádným přínosem. Napište mi a já vám bez jakýchkoli otázek vrátím cenu této publikace v plné výši zpět! Vaše spokojenost je pro mě důležitá!

NEMÁTE CO ZTRATIT!

Svému know how věřím natolik, že vám dávám garanci vrácení peněz do 14 dní bez udání důvodu!

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

MÁTE OTÁZKY?

V případě, že máte jakékoliv otázky, neváhejte mě kontaktovat na emailu nikola@pracuj-v-norsku.cz

Nikola Byrtusová
Autorka eBooku
Jmenuji se Nikola Byrtusová a od roku 2014 jezdím pracovat sezonně do Norska.
Mým cílem je motivovat a ukázat cestu, jak si najít práci v Norsku sám/a bez agentur, ať už jste student, nezaměstnaný nebo hledáte v životě změnu.
Nejsem agentura, ale znám strategii, která mi už mnohokrát pomohla při hledání práce.

Co říkají jiní?

NAJDI SVOU PRÁCI SNŮ!

Nikola Byrtusová

IČ 05885299

Bukovec 35, 739 85

nikola@pracuj-v-norsku.cz

737 282 652