online VIDEOkurz

"Til NORGE"

1 500 Kč → 350 Kč

→ v únoru 2021 ZDARMA

Co získáte?

online VIDEOkurz

"Til NORGE"

1 500 Kč → 350 Kč

→ v únoru 2021 ZDARMA

Co získáte?

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Tato nabídka platí už jenom..


Powered by Data443

Jako BONUS získáte také sadu unikátních kontaktů na pracovní místa

Nezapomeňte, že pokud chcete uspět, musíte mít co největší a nejpreciznější seznam pracovních míst a ty následně obepsat! Šance, že Vám odpoví je asi 10% a šance, že odpoví kladně je asi 2 %. Proto čím více kontaktů a odeslaných emailů, tím lépe! Nenechte se odradit 😉 Štěstí přeje připraveným! 

Jaká jsou témata modulů?

Jak najít práci do dvou týdnů uprostřed nádherné přírody a přitom vydělávat minimálně 50. 000 Kč měsíčně? 

Ušetříte za agentury

Ušetříte desítky tisíc za agentury a díky kontaktům a informacím získáte možnost si práci snadno a rychle najít sami.

Ušetříte svůj čas

Nebudete muset složitě dolovat informace z norských úřadů a z anglických zdrojů (čert aby se v nich vyznal, jak jsou zmatené). Veškeré podstatné informace, které by vám rozhodně neměli uniknout, získáte v kostce.

Relevantní informace

Získáte tak sadu relevantních informací čerpaných zejména ze zdrojů norských úřadů a navíc podložené vlastními zkušenostmi. Tudíž i hromadu osobních rad a doporučení. Veškeré informace jsou pravidelně aktualizované.

Asi si ted říkáte „Jaký je teda ten přesný plán, jak najít tu vysněnou práci? nebo „Co musím teda udělat pro to, abych do dvou týdnů skutečně získal/a práci uprostřed krásné přírody a ještě k tomu vydělával/a min. 50. 000 Kč měsíčně?“
Veškeré své knowhow, jak jsem práci opakovaně získávala já, vám popisuji velice dopodrobna v eBooku v rámci tohoto e-programu Navigátor za prací, jehož součástí je i obrovské množství kontaktů na nejrůznější pracovní místa.
Vím, asi si říkáte, že za to budu chtít moc peněz a ty ted zrovna moc nemáte.  Představte si ale, kolik peněz byste mohli za pár měsíců v Norsku vydělat. A pak si představte kolik peněz by vás ve výsledku stála agentura.
Je to jednoduché, za 3 měsíce si vyděláte minimálně 150.000 Kč a agentura by vás stála zhruba těch 50.000 Kč. 
Jmenuji se Nikola Byrtusová a v roce 2014 jsem poprvé vyrazila s přítelem do Norska za prací. Neměli jsme tehdy k dispozici žádné informace, natož kontakty. Vyrazili jsme v polovině rozjeté sezony a ani jsme pořádně nevěděli, jakou práci bychom mohli dělat. Otázka zněla, kde vůbec hledat?
Nejprve jsme hledali na farmách, to se ale brzy ukázalo jako poněkud nešťastná volba. Brzy jsme přesměrovali naše hledání na hotely. Trvalo ještě jeden týden, kdy jsme museli poslouchat jedno odmítnutí za druhým. Pak došlo ke změně. Najednou jsme dostali nabídku ve 3 hotelech v jeden den. Byli jsme ale dva a v každém hotelu nám nabídli práci pouze pro jednoho. Museli jsme to nějak vyřešit!
V prostředním hotelu nás nakonec vzali na jednu pozici s tím, že asi nebudeme mít tolik práce.  Byla to pro nás, ale nejlepší varianta. Práci jsme tedy našli, jak ale postupovat ted dál? 
Co všechno vyplnit? Na jaké úřady zajet? Co nepodcenit, at si nenaběhneme na nějakou mastnou pokutu?
Všechno jsme zjišťovali za pochodu. Šéf znal jenom některé byrokratické povinnosti, ale většina byla na nás, abychom si vše ověřili. Ani druhý rok, jsme ještě neměli v některých věcech úplně jasno. Vždy jsme narazili na nějakou pro nás „novinku“, o které jsme se dozvěděli, až když jsme zjistili, že jsme nesplnili danou povinnost a že by za to mohla být i nějaká pokuta. Byl to tak trochu pokus – omyl. 
Až po 3 letech jsme si začali být konečně jistý v kramflecích. V tu dobu už jsme měli jasnou strategii, jak postupovat při hledání práce co nejefektivněji a věděli jsme, že kdykoliv  budeme chtít, budeme schopni si do pár týdnů práci najít. 
A jak by to ostatní vytušili, začali se nás vyptávat, jakže to s tou prací v Norsku je. V ten moment jsme se už cítili být kompetentní podávat informace i ostatním. Za tímto účelem vznikl právě tento průvodce hledáním práce v Norsku. 
Ostatně za poslední rok už pomohl více než 200 lidem na jejich cestě na sever! Dokázal je přímo raketově vystřelit za svojí prací snů uprostřed nádherné přírody a ještě u toho pobírat krásný plat! No není to sen 🙂 ?

"Jednoduchý návod krok za krokem"

Pomůže vám najít si snadno práci v Norsku ještě letos - díky eBooku to zvládnete snadno sami, na vlastní pěst bez nutnosti platit draze agenturám.

Co říkají jiní na mé produkty?

Lukáš Flídr

"Máte řekl bych vysokou profesionalitu. Informace vámi poskytnuté a formou jakou jsou podávané jsou jednoduše skvělé. Nevím kolik za sebou máte lidí či pomoci s vašimi stránkami,ale upřímně se mi velmi líbí, jak fungují některé mechanismy. Spojená profesionalita s marketingem. Ale to vše je jen perlička nad tím jakou váhu mají vaše informace pro lidi jako jsem například já. Je to obrovská pomoc na cestě za jiným životem. Něco o tom vím,takovou podobnou cestu jsem si před lety udělal do Anglie. A vše jsem si musel vyhledat,načíst a dělat za pochodu."

Boris Mrázek

"eBook = perfektní. Pro mně a mojí manželku splňuje vše co by jsme potřebovali vědět. V každém případě jsou to rozumně vynaložené peníze za informace, které pomůžou. Nikol je skvělý člověk s velkým Č. Od začátku, kdy jsem si stáhl ebook do dnes je v vzájemné komunikaci naprostá jednička. Vždy odpoví.Kromě toho je lidská (co je dnes celkem vzácné) empatická (také vzácné). Cokoliv jsem potřeboval mi vždy bez lží objasnila a vyjádřila se jaké máme možnosti. To je také hodně vzácné v dnešních dobách. Stojí si za slovem a to co napíše beze zbytku splní. Ještě k tomu dokáže velmi mile vyjít vstříc. Takových lidí jak je Nikol je málo. Co dodat velká 1."

Zuzana Nemethová

"Tvá kniha je jednoduše perfektní! Všechno jsi to krásně shrnula a myslím, že nám to moc pomůže! Jednoznačně super investice! Tvé rady i eBook nám zatím neuvěřitelně usnadňují všechny přípravy, za 14 dní jedeme! Mraky lidí cestuje a jezdí pracovat do zahraničí, ale napsat o tom něco užitečného pro druhé musí dát opravdu hodně práce! Takže ještě jednou, dva klobouky dolů! Jsi skvělá inspirace! Díky"

Brunka Takačová

"Nikolka je absolutně úžasná, vždy ked sa na nu obrátím, je viac ako ochotna mi pomoct a poradit. Členstvo vo VIP som si zaplatila a hned v ten den som si rozoslala CVcka. Na druhy den som dostala odpověd a potom to uz išlo velmi rychlo. Do tyždna som si už doma tlačila pracovnu zmluvu. Absolutně odporučám, fakt sa to oplatí a vobec tie peniaze nelutujem."

Kamča a Daniel

„Můžeme jen doporučit !!! Koupili jsme si E-book a dost nám to pomohlo, když jsme byli v Česku nikdo nám neodepsal, jak jsme byli v Norsku tak už nám odepsali a jak píše Nikol 200 emailů z toho pár kladných odpovědí! Jsme tu 14 dní, z toho jsme 7 dní cestovali a zítra nastupujeme do práce 😊 . Navigátor se vyplatí!!! Upozorňuji, že jsme nikdy nepracovali v zahraničí a navíc já téměř ani neumím anglicky 👌 Za nás kvalitní práce od Nikol a hodně nám to pomohlo.“

Pavla Firbacherová

"Chtěla bych ti mnohokrát poděkovat za rady a pomoc. Hlavně komunikace s tebou mi dala energii to nevzdávat a pokoušet se zas a znova. Nakonec jsem našla práci díky fb vip skupině potom, co někdo napsal, že ji odřekl a přijal jinde. Právě jsem uzavřela smlouvu a na dva měsíce poletím až k Nordkappu. Děkuju moc za všechno, vážím si toho."

Podávám klíč a ukazuji dveře, odemknout a vejít do nich budete už ale muset sami!

Jmenuji se Nikola a mým cílem je pomáhat lidem, jak si mohou sami nalézt práci v Norsku a to docela rychle a i když neumí zrovna norsky. Pomáhám právě těm, kdo se nechtějí vázat na agentury. Těší mě inspirovat a předávat mé mnohaleté zkušenosti.

Mgr. NIKOLA BYRTUSOVÁ

Chceš si to opravdu pojistit?

Navigátor za prací je online aplikace s možností vyhledávat aktuální inzeráty s angličtinou a poskytuje mnoho dalších bonusů, jako je například sada 200 pracovních kontaktů, propracovaný eBook nebo sada Formulářů a dokumentů pro úřady 😉 

Nikola Byrtusová

IČ 05885299

Pod Třešněmi 14, Praha 5, 15400

nikola@pracuj-v-norsku.cz

737 282 652