BALÍČEK SUPERIOR

V balíčku SUPERIOR je zahrnuto to nejlepší!

888 Kč

Balíček superior obsahuje:

eBook Práce v Norsku

Díky této knize někteří nalšli práci do neuvěřitelných 12 hodin! Ti pomalejší do pár dní!

Potřebné formuláře a žádosti

Často je velice obtížné se k nim dostat jinak než osobně na úřadě. Dala jsem do kupy všechny potřebné formuláře a žádosti, které budete potřebovat při zařizování práce v Norsku!

VIP členská sekce

Vsupem do členské sekce získáte přístup k aktuálně volným pozicím. Jedná se o nejčastěji poptávané pozice, kde je dostačující znalost angličtiny! Tím, že budete psát emaily s pracovní žádostí primárně na místa, kde aktuálně poptávají nové zaměstnance si zvýšíte šanci na úspěch až o celých 80%!

Balíčky kontaktů

Získáte více jak 200 kontaktů a tipů na konkrétní pracovní místa, která můžete ihned kontaktovat. Kontakty jsou zejména na hotely, restaurace, farmy a stavební firmy.

E-BOOK PRÁCE V NORSKU

Podrobný návod krok za krokem, jak si najít sám/a práci v Norsku bez agentur a bez znalosti norštiny. Šetřte svůj čas a peníze!

VSTUP DO VIP SEKCE

Maximalizujte svou šanci najít svou práci snů, tím že vstoupíte do VIP členské sekce s aktuálními inzeráty! Tím, že budete posílat pracovní žádosti primárně na místa, kde aktuálně poptávají nové zaměstnance, si zvýšíte svou šanci na úspěch až o 80%!

NAJDI SVOU PRÁCI SNŮ!

Image Source: WOCinTechChat, Icon Finder

Sdílej dál!

Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies. více informací

V nové směrnici EU je stanoveno, že každý uživatel webu musí souhlasit s používáním tzv. cookies (uživatelská data), abychom je my provozovatelé mohli používat k měření návštěvnosti, pro tlačítka sdílení na FB, nebo třeba personalizované reklamy.

Zavřít