eBOOK

PRÁCE V NORSKU

2. ČÁST: ZAPEKLITÉ ÚŘADY

Jedná se o druhou část hlavního eBooku Práce v Norsku. Je určena speciálně těm z vás, kdo už práci máte, ale tak trochu tápete v tom šíleném papírování a rádi byste měli přehled, jak se věci mají a  nikde neudělali chybu.

Co e-Book obsahuje?

eBook Zapeklité úřady

Jedná se o druhou část hlavního eBooku Práce v Norsku. Je určena speciálně těm z vás, kdo už práci máte, ale tak trochu tápete v tom šíleném papírování a rádi byste měli přehled, jak se věci mají.

Potřebné formuláře a žádosti

Často je velice obtížné se k nim dostat jinak než osobně na úřadě. Dala jsem do kupy všechny potřebné formuláře a žádosti, které budete potřebovat při zařizování práce v Norsku!

S čím Vám eBook pomůže?

Podrobný návod krok za krokem

Tím, že práci najdete, to však nekončí. Začíná teprve ten správný byrokratický kolotoč, ve kterém vám pomůžu se vyznat.

Ušetříte svůj čas

Nebudete muset složitě dolovat informace z norských úřadů a z anglických zdrojů (čert aby se v nich vyznal, jak jsou zmatené). Veškeré podstatné informace, které by vám rozhodně neměli uniknout, získáte v kostce.

Relevantní informace

Získáte tak sadu relevantních informací čerpaných zejména ze zdrojů norských úřadů a navíc podložené vlastními zkušenostmi. Tudíž i hromadu osobních rad a doporučení.

Co se dozvíte?

Jednoduchý návod krok za krokem

Jak se nezbláznit s úřadů? Pomůžu Vám se vyznat v tomto nelehkém procesu. Vše si krok po kroku rozebereme!

 

OBSAH K NAHLÉDNUTÍ:

Podávám klíč a ukazuji dveře, odemknout a vejít do nich budete už ale muset sami!

CENA: 888 Kč

Je to hodně nebo málo?

  • Ušetříte desítky tisíc za agentury!
  • Navíc si tuto částku v Norsku hravě vyděláte za 2 hodiny práce! Investujte své peníze, tam kde se vám mnohonásobně vrátí! A tady vám to garantuji!

 

NEMÁTE CO ZTRATIT!

Svému know how věřím natolik, že vám dávám garanci vrácení peněz do 14 dní bez udání důvodu!

 NAVÍC ZÍSKÁTE:
  • Pravidelná aktualizace publikace

    Jak už to známe, tak různá pravidla a zákony se neustále mění.  Proto každý rok budu kontrolovat aktuálnost uvedených informací. Pokud udělám novou verzi či výrazné aktualizace v této publikaci či jejich bonusech, vy je ihned získáte ZDARMA. Jednoduše vás budu informovat e-mailem a pošlu vám odkaz na stažení nové verze publikace nebo jednotlivých bonusů, takže budete mít neustále ty nejnovější informace.
  • Garance vrácení peněz do 14 dnů 

    Pokud nebudete z jakýchkoli důvodů spokojeni s obsahem této publikace. Zjistíte, že informace v ní obsažené nejsou pro vás žádným přínosem. Napište mi a já vám bez jakýchkoli otázek vrátím cenu této publikace v plné výši zpět! Vaše spokojenost je pro mě důležitá!
Nikola Byrtusová
Autorka eBooku
Jmenuji se Nikola Byrtusová a od roku 2014 jezdím pracovat sezonně do Norska.
Mým cílem je motivovat a ukázat cestu, jak si najít práci v Norsku sám/a bez agentur, ať už jste student, nezaměstnaný nebo hledáte v životě změnu.
Nejsem agentura, ale znám strategii, která mi už mnohokrát pomohla při hledání práce.Veškeré mé zkušenosti a znalosti jsem se rozhodla Vám předat v této e-knize spolu s množstvím kontaktů sbíraných původně pro mé soukromé účely!

Najdi svou práci snů!

Nikola Byrtusová

IČ 05885299

Pod Třešněmi 14, Praha 5, 15400

nikola@pracuj-v-norsku.cz

737 282 652