eBOOK

PRÁCE V NORSKU

ČÁST: ZAPEKLITÉ ÚŘADY

Jedná se o druhou část hlavního eBooku Práce v Norsku. Je určena speciálně těm z vás, kdo už práci máte, ale tak trochu tápete v tom šíleném papírování a rádi byste měli přehled, jak se věci mají a  nikde neudělali chybu.

Podrobný návod krok za krokem

Tím, že práci najdete, to však nekončí. Začíná teprve ten správný byrokratický kolotoč, ve kterém vám pomůžu se vyznat.

Ušetříte svůj čas

Nebudete muset složitě dolovat informace z norských úřadů a z anglických zdrojů (čert aby se v nich vyznal, jak jsou zmatené). Veškeré podstatné informace, které by vám rozhodně neměli uniknout, získáte v kostce.

Relevantní informace

Získáte tak sadu relevantních informací čerpaných zejména ze zdrojů norských úřadů a navíc podložené vlastními zkušenostmi. Tudíž i hromadu osobních rad a doporučení.

DOZVÍTE SE:
 • Jak to chodí s daněmi?
 • Kdy je nutné se registrovat na policii?
 • Registrace automobilu
 • Jak vyzrát na norskou byrokratickou mašinerii: úřady, banky a policii
 • Pojištění - mám nárok na mateřskou a důchod?
 • Práva zaměstnance..na co mám vlastně nárok a jaké jsou mé povinnosti?
 • Jak vyzrát na českou byrokratickou mašinerii: Co zařídit po návratu do ČR (Jaké formuláře třeba dokládat) ?
 • Osobní rady a doporučení
 • Konkrétní odkazy na důležité stránky

Jednoduchý návod krok za krokem

Jak se nezbláznit s úřadů? Pomůžu Vám se vyznat v tomto nelehkém procesu. Vše si krok po kroku rozebereme!

e-Book obsahuje:

eBook Zapeklité úřady

Jedná se o druhou část hlavního eBooku Práce v Norsku. Je určena speciálně těm z vás, kdo už práci máte, ale tak trochu tápete v tom šíleném papírování a rádi byste měli přehled, jak se věci mají.

Potřebné formuláře a žádosti

Často je velice obtížné se k nim dostat jinak než osobně na úřadě. Dala jsem do kupy všechny potřebné formuláře a žádosti, které budete potřebovat při zařizování práce v Norsku!

 

OBSAH K NAHLÉDNUTÍ:

REFERENCE: Jak už kniha pomohla jiným?

„Výborně napsaná příručka plná užitečných rad a praktických informací, navíc doplněna o osobní zkušenosti autorky. Nám osobně velmi pomohla a díky přiloženému bohatému seznamu zaměstnavatelů se nám v krátkém časovém úseku podařilo najít v Norsku práci. Děkujeme!“

Magda Koubová a Marek Začal

„Tvá kniha je jednoduše perfektní! Všechno jsi to krásně shrnula a myslím, že nám to moc pomůže! Jednoznačně super investice. Tvé rady i ebook nám zatím neuvěřitelně usnadňují všechny přípravy, za 14 dní jedeme..:) Mraky lidí cestuje a jezdí pracovat do zahraničí, ale napsat o tom něco užitečného pro druhé musí dát opravdu hodně práce. Takže ještě jednou dva klobouky dolů, jsi skvělá inspirace. Díky:)!“

Zuzana Nemethová

„Na stránky pracuj-v-norsku.cz jsem narazil úplnou náhodou při brouzdání internetem. Hledal jsem informace o brigádách v zahraničí, Norsko mi ihned padlo do oka. V ebooku šla Nikola hodně do hloubky, zjistil jsem, jaké dokumenty si mám vyřídit, na jaké úřady se mám přihlásit, objasnila mi daně (není to tak složité jak si mohou mnozí myslet). V ebooku je plno odkazů na relevantní stránky, které pomůžou s hledáním zaměstnání. Jsem rád, že jsem si pořídil ebook, agentura by byla mnohonásobně dražší.“

Jan Kohut

Autor webu Jakserychlenaucit.cz

,,Původně jsem plánoval odjet do Norska naslepo, potom jsem ale úžasnou náhodou narazil na stránky o práci v Norsku, kde byl k zakoupení e-book se všemi tipy, triky a navíc i bohatou škálou kontaktů na práci všude možně po celém Norsku.

Tato investice mi ušetřila spoustu energie, času i peněz a hned druhý den po dotčení a odeslání pár prvních zpráv do několika norských hotelů a restaurací jsem dostal nabídku práce (do 12 hodin!!!) a do pár dnů jsem odjížděl, zároveň všechny rady z knížky mi zajistily klidný proces co se týče všech formalit, úřadů atd 🙂

Doporučuji všem, kteří by chtěli ty nejúčinnější a nejspolehlivější tipy, triky a rady ohledně toho, jak na vlastní pěst vyjet do pohádkového Norska za prací, počínaje radami jak s úřady až po hromadu užitečných kontaktů. Vřele doporučuji úžasnou Nikolu Pokornou a celý tento její projekt, jako skvělého průvodce touto magickou zemí! 🙂 díky Nikol!!“

Marek Novotný

„Chci Ti moc poděkovat za Tvé rady v eBooku, díky němu jsem získala práci na Lofotech na 2 měsíce v létě. Už mám podepsanou smlouvu. „

Jana Trtíková

„Kniha mi byla užitečná obeslal jsem kontakty a ted pracuji v hotelu v Norsku, sice jen na letní sezónu ale paráda. Ještě jednou díky.“

Honza Kuchař

„I když hledám práci už déle, tak musím uznat, že vaše ekniha je dobrá a určitě hodně pomáhá lidem, kteří chtějí zkusit práci v Norsku. „

Ruslan Tsoka

„Velice si cením toho, co děláte a uznávám, že máte dokumenty velice dobře zpracované. „

Jirka Žalský

Podávám klíč a ukazuji dveře, odemknout a vejít do nich budete už ale muset sami!

PŮVODNĚ 299 Kč

CENA: 199Kč

Je to hodně nebo málo?

 • Ušetříte desítky tisíc za agentury!
 • Navíc si tuto částku v Norsku hravě vyděláte za 2 hodiny práce! Investujte své peníze, tam kde se vám mnohonásobně vrátí! A tady vám to garantuji!

 

NEMÁTE CO ZTRATIT!

Svému know how věřím natolik, že vám dávám garanci vrácení peněz do 14 dní bez udání důvodu!

 NAVÍC ZÍSKÁTE:
 • Pravidelná aktualizace publikace

  Jak už to známe, tak různá pravidla a zákony se neustále mění.  Proto každý rok budu kontrolovat aktuálnost uvedených informací. Pokud udělám novou verzi či výrazné aktualizace v této publikaci či jejich bonusech, vy je ihned získáte ZDARMA. Jednoduše vás budu informovat e-mailem a pošlu vám odkaz na stažení nové verze publikace nebo jednotlivých bonusů, takže budete mít neustále ty nejnovější informace.
 • Garance vrácení peněz do 14 dnů 

  Pokud nebudete z jakýchkoli důvodů spokojeni s obsahem této publikace. Zjistíte, že informace v ní obsažené nejsou pro vás žádným přínosem. Napište mi a já vám bez jakýchkoli otázek vrátím cenu této publikace v plné výši zpět! Vaše spokojenost je pro mě důležitá!
Nikola Pokorná
Autorka eBooku
Jmenuji se Nikola Pokorná a od roku 2014 jezdím pracovat sezonně do Norska.
Mým cílem je motivovat a ukázat cestu, jak si najít práci v Norsku sám/a bez agentur, ať už jste student, nezaměstnaný nebo hledáte v životě změnu.
Nejsem agentura, ale znám strategii, která mi už mnohokrát pomohla při hledání práce.Veškeré mé zkušenosti a znalosti jsem se rozhodla Vám předat v této e-knize spolu s množstvím kontaktů sbíraných původně pro mé soukromé účely!

Najdi svou práci snů!

Nikola Pokorná

IČ 05885299

Pod Třešněmi 14, Praha 5, 15400

nikola.pokorna@pracuj-v-norsku.cz

737 282 652

Sdílej dál!

Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies. více informací

V nové směrnici EU je stanoveno, že každý uživatel webu musí souhlasit s používáním tzv. cookies (uživatelská data), abychom je my provozovatelé mohli používat k měření návštěvnosti, pro tlačítka sdílení na FB, nebo třeba personalizované reklamy.

Zavřít