Registrujte se na webinář "Jak najít práci snů v Norsku?"

Online Webinář

v pondělí 4.3. 2019
v 20 hodin

Jak najít práci snů v Norsku bez agentur a bez znalosti norštiny?

Registrujte se na webinář, kde se dozvíte všechny tipy a triky jak postupovat.


P.S.: Je to ZDARMA 😉

Registrace je nutná a záznam nebude!

Co se dozvíte?

Náš příběh

Dozvíte se náš spletitý příběh, jak jsme se vlastně do Norska dostali.

Tipy a Triky jak postupovat

Povím vám tajné tipy a triky, jak postupovat při hledání práce a jak si to co nejvíce zjednodušit!

Vaše dotazy a odpovědi

Zodpovím na vaše dotazy a na to, co vás zajímá.  Vaše dotazy budete moci napsat na stránku vysílání do komentářů..

Co říkají jiní o projektu pracuj v norsku?

"Tvá kniha je jednoduše perfektní! Všechno jsi to krásně shrnula a myslím, že nám to moc pomůže! Jednoznačně super investice! Tvé rady i eBook nám zatím neuvěřitelně usnadňují všechny přípravy, za 14 dní jedeme! Mraky lidí cestuje a jezdí pracovat do zahraničí, ale napsat o tom něco užitečného pro druhé musí dát opravdu hodně práce! Takže ještě jednou, dva klobouky dolů! Jsi skvělá inspirace! Díky"
Zuzana Nemethová
"Ahoj, dlouho sleduju tvoji stránku, samozřejmostí bylo i zakoupení e-booku, kde jsem určitě našla spoustu užitečných informací."
Petra Šmídová
„Moc děkuji za e-knížku, zatím je velmi nápomocná. “
Romana Říhová
"V létě jedu díky tvému eBooku na 2 měsíce do Norska na Lofoty"
Jana Trtíková
„Koupil jsem si Váš e-book o práci v Norsku, protože už delší cestu toužím do této země vycestovat. E-book mi určitě hodně pomohl, děkuji.“
Stanislav Procházka
„Děkuji moc za zaslání 🙂 jsem v práci, tak jsem do knihy zatím jen nahlédla, ale už teď jsem nadšená a nelituji, že jsem ji koupila 🙂 “
Monika Macháčková
„Koupila jsem si Vaši knížku a postupujeme podle ní. Dost nám pomohla. “
Petra Filipová
"S radostí se Vám přiznám, že díky Vašemu e-booku a hlavně díky přiložené databázi kontaktů, jsme si s přítelem našli letní práci v Norsku během asi tří dnů. "
Ivona Ondráčková
„Výborně napsaná příručka plná užitečných rad a praktických informací, navíc doplněna o osobní zkušenosti autorky. Nám osobně velmi pomohla a díky přiloženému bohatému seznamu zaměstnavatelů se nám v krátkém časovém úseku podařilo najít v Norsku práci. Děkujeme!“
Magda Koubová a Marek Začal
"Původně jsem plánoval odjet do Norska naslepo, potom jsem ale úžasnou náhodou narazil na stránky o práci v Norsku, kde byl k zakoupení e-book se všemi tipy, triky a navíc i bohatou škálou kontaktů na práci všude možně po celém Norsku. Tato investice mi ušetřila spoustu energie, času i peněz a hned druhý den po dotčení a odeslání pár prvních zpráv do několika norských hotelů a restaurací jsem dostal nabídku práce a do pár dnů jsem odjížděl, zároveň všechny rady z knížky mi zajistily klidný proces co se týče všech formalit, úřadů atd 🙂 vřele tedy doporučuji úžasnou Nikolu Pokornou a celý tento její projekt, jako skvělého průvodce touto magickou zemí! 🙂 díky Nikol!"
Marek Novotný
"Moc hezky zpracovaný web a eBook. Vřele doporučuji všem, kteří se chystají pracovat v Norsku a chtěji získat ty nejdůležitější informace "
Gabriela Jurzykowská
„Díky za super stránku, koupila jsem minulý týden a už máme dva pohovory. Jsi moc šikovná Niky.“
Michaela Novotná
"Kniha mi byla užitečná, obeslal jsem kontakty a ted pracuju v hotelu v Norsku, sice jen na letní sezónu ale paráda. Ještě jednou díky. Honza"
Jan Kuchař
"Na stránky pracuj v norsku jsem narazil úplnou náhodou při brouzdání internetem. Hledal jsem informace o brigádách v zahraničí, Norsko mi ihned padlo do oka. V ebooku šla Nikola hodně do hloubky, zjistil jsem, jaké dokumenty si mám vyřídit, na jaké úřady se mám přihlásit, objasnila mi daně (není to tak složité jak si mohou mnozí myslet). V ebooku je plno odkazů na relevantní stránky, které pomůžou s hledáním zaměstnání. Jsem rád, že jsem si pořídil ebook, agentura by byla mnohonásobně dražší."
Jan Kohut
"Ahoj Niky,tvůj ebook mi pomohl sehnat si práci. Nejvíce mi pomohla část kontakty. Já nejdřív zkusil na rozkoukání agenturu. Nicméně nebýt tvého ebooku asi bych jel za dva týdny místo do Hemsedalu rovnou domů. Takže mockrát děkuju a věřím, že časem použiju i jiné rady a tipy z tvojí knihy."
Jakub Hejna
"Ahoj Nikčo, v listopadu jsem byla na Tvém povídání o tom, jak si najít práci v Norsku. Loni jsem tam byla na Erasmu a stýská se mi tak moc, že jsem udělala velké rozhodnutí a v červnu bych chtěla opustit ČR a zkusit své štěstí v Norsku. Dneska jsem si zakoupila tvůj SUPERIOR balíček, protože hledání na vlastní pěst je fakt oříšek. Všude narážím na handicap v neznalosti norštiny."
Lucka Formanová
"Zdravím, chtěla bych se vyjádřit k Nikol, za její přístup k lidem, kteří si ebook objednaly, je to milá holka a drží slovo. Víc takových lidí! Ať se ti daří a ostatním ať se daří také."
Markéta Michalková
„Celý projekt Pracuj v Norsku se mi moc líbí a doporučuji všem, co se o tomto tématu chtějí dozvědět důležité a ucelené informace. K dispozici jsou webové stránky, FB, ebook a také možnost přístupu k inzerátům na konkrétní pracovní pozice - přeloženo do češtiny. Díky Pracuj v Norsku se člověk dozví velké množství informací, získá více odvahy a hodně si zvýší šanci na úspěch i bez pracovních agentur. Děkuju “
Markéta Bašteková
Moc děkujeme Nikol za její cenné rady, za VIP sekci, kterou se určitě vyplatí finančně podpořit, pokud se chystáte poprvé za prací do Norska. Měla jsem neuvěřitelné štěstí, i přes to, že jsem všude četla pouze o 10% šanci na emailovou odpověď od potenciálního zaměstnavatele. Dostala jsme odpověď hned na první pokus. Ale pro jistotu jsme mailů poslali přes 100.

To bylo v srpnu, vyrazili jsme na blind hned první týden v září, že bude lepší osobní setkání než tisícovka mailů. Týden jsme jen objížděli všechny možné a předem vytipované zaměstnání s životopisy v ruce, ale bez úspěchu. V záloze jsme stále měli hned první mailovou odpověď z hotelu, kde nám nabízeli pohovor až koncem září. Tři týdny jsme měli náhodnou brigádu na stavbě v lyžařském areálu, jelikož jsme přijeli v období, kdy letní sezóna skončila a ta zimní měla teprve začít za další měsíc, spíše dva. Pohovor v hotelu dopadl s okamžitou smlouvou. Nastoupili jsme hned za dva dny a na dalších 7 měsíců máme práci. Ještě v den podepsání smlouvy jsme si ve vesnici domluvili bydlení u jednoho farmáře.

Chci říct, že je to všechno až skoro neuvěřitelné, ale velkou zásluhu na tom všem má Nikol skvělý web a její tipy na práci, ale v neposlední řadě i naše aktivita. Takže díky dík za všechno. Nebojte se toho nikdo, maily určitě zvyšujete svoje šance, ale jen svojí aktivitou skutečně dosáhnete úspěchu. Nikol vám k tomu skoro zadarmo nabízí velmi cenné rady, které jsou v konečné fázi opravdu k nezaplacení.
Michaela Novotná
„ Ahoj. Prvně ti chci poděkovat za včerejší přednášku. Bylo to skvělé a děsně motivující. Jsem hodně skeptická osoba a pořád jsem nemohl uvěřit tomu, že je někdo, kdo chce lidem opravdu pomáhat, ale pak jsem tě real viděl. Motivuješ lidi se někam dostat a přitom z toho vlastně nic nemáš. Možná jen dobrý pocit, že někomu pomůžeš. Ale uvědomuji si, že tě to stojí peníze a hlavně tvůj volný čas. To je prostě úžasné. Pořád to nechápu. A i lidem ,kterým jsem o tomhle tvým projektu říkal, tak to taky moc nechápou, ale uznávají tě stejně jako já. Vážně moc DĚKUJI. Jen sekce s kontakty, které jsou vlastně po zakoupení e-booku, úplně zdarma ... to jsou informace k nezaplacení a ty to umožňuješ ... Vážně moc ti děkuji. Když se do Norska dostanu, což je můj velký sen, tak rád pomůžu s tvým projektem. A ještě jednou moc děkuji a vážím si tvého odhodlání pomáhat lidem. “
Dani

Podávám klíč a ukazuji dveře, odemknout a vejít do nich budete už ale muset sami!

Nikola Pokorná
Autorka eBooku
Jmenuji se Nikola Pokorná a od roku 2014 jezdím pracovat sezonně do Norska.
Mým cílem je motivovat a ukázat cestu, jak si najít práci v Norsku sám/a bez agentur, ať už jste student, nezaměstnaný nebo hledáte v životě změnu.
Nejsem agentura, ale znám strategii, která mi už mnohokrát pomohla při hledání práce.