Šéfkuchař

šéfkuchař + Sushi šéfkuchař + asistent kuchyně do restaurace v OSLU
Vize naší restaurace byla shromáždit čtyři nejlepší kuchyně Dálného východu pod jednou střechou. V japonské kuchyni jsou ingredience jednodušší a estetika je dobře kombinována. Čínská kuchyně je umění zpracovávat jednoduché ingredience pro kulinářské zážitky. Thajská kuchyně se zaměřuje na silné koření a čerstvé bylinky. Ve Vietnamu, od koloniální doby, byl přijat francouzský způsob zpracování masa a drůbeže, který dává světově nejzdravějšímu jídlu jak chuť, tak jemnost.

Šéfkuchař / Sushi šéfkuchař / Asistent kuchyně
Chceme rozšířit naši kapacitu a hledat další zaměstnance. 

– Šéfkuchař:  

Hledáme zkušeného kuchaře s bohatými zkušenostmi z asijské kuchyně.

– Sushi Chef:

Náš nový šéfkuchař sushi musí na vysoké úrovni ovládat techniku přípravu sushi. Kreativita a produktivita jsou klíčovým rysem.

– Kuchyňský asistent:

Žadatel musí mít vysokou pracovní kapacitu a záměrně. Všestrannost je zde důležitá.

Nabízíme dobré možnosti rozvoje a dobré pracovní prostředí pro správné.

Kuchař do hotelu Hofslund

Adecco International Sales and Recruitment nabízí práci pro zkušené a vzdělané kuchaře v Norsku pro letní sezónu 2018. Některé pozice mohou být dokonce i trvalé.

Potřebujeme kuchaře pro hotel Hofslund v Sogndalu pro letní sezónu. Tento malý hotel se nachází v malebné části Norska. Práce začínají v červnu a trvají až do konce srpna.

www.hofslund-hotel.no

V sezóně máme také další pracovní příležitosti v různých hotelech a restauracích. Prosím pošlete nám svůj životopis a budeme vás kontaktovat.

Dovednosti :

vzdělaný a zkušený kuchař (výhoda certifikátu)
minimálně 2 roky dokumentované zkušenosti
komunikativní dovednosti angličtiny

Pracovní doba : normální hodiny restaurace. Denní, večerní a víkendové pobyty. Min 35,5 hodiny / týden

Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies. více informací

V nové směrnici EU je stanoveno, že každý uživatel webu musí souhlasit s používáním tzv. cookies (uživatelská data), abychom je my provozovatelé mohli používat k měření návštěvnosti, pro tlačítka sdílení na FB, nebo třeba personalizované reklamy.

Zavřít