VIP SEKCE s aktuálními inzeráty

Jen za 888 Kč /měsíc

 • VIP sekce s aktuálními inzeráty (měsíční členství)
 • VIP Facebooková skupina pro hledání parťáka na cestu
 • 100% Garance vrácení peněz do 14 dnů
P.S.: Členská sekce je kapacitně omezená ze dvou důvodů! První je zachování rychlosti a funkčnosti webu a druhá je, že chci, aby se tyto důležité informace dostali pouze do rukou opravdových zájemců. To znamená těch, co neváhají a vědí za čím si jdou. Nechci tady dělat reklamu na Norsko a způsobit českou invazi za prací. Chci předávat informace těm, co o to skutečně mají zájem a to pouze hrstce vyvolených!

Jak najít práci do dvou týdnů uprostřed nádherné přírody a přitom vydělávat minimálně 50. 000 Kč měsíčně? 

Jmenuji se Nikola Pokorná a v roce 2014 jsem poprvé vyrazila s přítelem do Norska za prací. Neměli jsme tehdy k dispozici žádné informace, natož kontakty. Vyrazili jsme v polovině rozjeté sezony a ani jsme pořádně nevěděli, jakou práci bychom mohli dělat. Otázka zněla, kde vůbec hledat?
Nejprve jsme hledali na farmách, to se ale brzy ukázalo jako poněkud nešťastná volba. Brzy jsme přesměrovali naše hledání na hotely. Trvalo ještě jeden týden, kdy jsme museli poslouchat jedno odmítnutí za druhým. Pak došlo ke změně. Najednou jsme dostali nabídku ve 3 hotelech v jeden den. Byli jsme ale dva a v každém hotelu nám nabídli práci pouze pro jednoho. Museli jsme to nějak vyřešit!
V prostředním hotelu nás nakonec vzali na jednu pozici s tím, že asi nebudeme mít tolik práce.  Byla to pro nás, ale nejlepší varianta. Práci jsme tedy našli, jak ale postupovat ted dál? 
Co všechno vyplnit? Na jaké úřady zajet? Co nepodcenit, at si nenaběhneme na nějakou mastnou pokutu?
Všechno jsme zjišťovali za pochodu. Šéf znal jenom některé byrokratické povinnosti, ale většina byla na nás, abychom si vše ověřili. Ani druhý rok, jsme ještě neměli v některých věcech úplně jasno. Vždy jsme narazili na nějakou pro nás „novinku“, o které jsme se dozvěděli, až když jsme zjistili, že jsme nesplnili danou povinnost a že by za to mohla být i nějaká pokuta. Byl to tak trochu pokus – omyl. 
Až po 3 letech jsme si začali být konečně jistý v kramflecích. V tu dobu už jsme měli jasnou strategii, jak postupovat při hledání práce co nejefektivněji a věděli jsme, že kdykoliv  budeme chtít, budeme schopni si do pár týdnů práci najít. 
A jak by to ostatní vytušili, začali se nás vyptávat, jakže to s tou prací v Norsku je. V ten moment jsme se už cítili být kompetentní podávat informace i ostatním. Za tímto účelem vznikl právě průvodce hledáním práce v Norsku včetně sekce s aktuálními inzeráty.
Ostatně za poslední rok už pomohl více než 200 lidem na jejich cestě na sever! Dokázal je přímo raketově vystřelit za svojí prací snů uprostřed nádherné přírody a ještě u toho pobírat krásný plat! No není to sen 🙂 ?

Jak funguje VIP sekce?

Přehledný vyhledávač

Pravidelně přidávané inzeráty na aktuálně poptávané pozice! Jedná se o nejčastěji poptávané pozice a o místa, kde nevyžadují znalost norštiny! Každý měsíc přibude minimálně 30 nových inzerátů! Inzerce jsou rozčleněny dle typu pozic a dle oblasti.

Pravidelná aktualizace

Inzeráty přidávám pravidelně. Každý měsíc přibude kolem 40 nových aktuálních inzerátů. Někdy to bude pravděpodobně o dost více!

Zvyšte si svou šanci o 80%

Tím, že budete psát emaily s pracovní žádostí primárně na místa, kde aktuálně poptávají nové zaměstnance si zvýšíte šanci na úspěch až o celých 80%!

Můžete ihned kontaktovat

Díky VIP sekci máte tu nejtěžší část za sebou a nyní stačí pouze vybraná pracoviště kontaktovat!

Odešlete co nejvíce emailů

Pamatujte, že čím více emailů s pracovní žádostí rozešlete, tím lépe. Počítejte, že pravděpodobnost kladné odpovědi je 1-2% z počtu odeslaných žádostí!

Dosud nejkurióznější nabídky:

 • Průvodce na lodi při pozorování velryb
 • Jízda se psím spřežením (starost o psi)
 • Průvodce na kajaku
 • Venčení psů
 • Číšník ve Špicberkách
 • Úklid v hotelu na ostrově (hotel je potápěčským centrem a ideálním místem pro rybaření)
 • Práce na rodinné farmě
 • Průvodce na Lofotech

Takto to vypadá uvnitř...

Všechny inzeráty jsou speciálně pro ty, co neumí norsky a zvládají komunikovat v angličtině!

Každý týden přibude minimálně 10 nových inzerátů a několika dalším inzerátům zase skončí platnost.

Nejvíce inzerátů přibývá a zároveň končí platnost na přelomu měsíce a v polovině měsíce.

Jak to vypadá uvnitř?

Dovolím vám nahlédnout 😉

Co říkají jiní?

"Původně jsem plánoval odjet do Norska naslepo, potom jsem ale úžasnou náhodou narazil na stránky o práci v Norsku, kde byl k zakoupení e-book se všemi tipy, triky a navíc i bohatou škálou kontaktů na práci všude možně po celém Norsku. Tato investice mi ušetřila spoustu energie, času i peněz a hned druhý den po dotčení a odeslání pár prvních zpráv do několika norských hotelů a restaurací jsem dostal nabídku práce a do pár dnů jsem odjížděl, zároveň všechny rady z knížky mi zajistily klidný proces co se týče všech formalit, úřadů atd 🙂 vřele tedy doporučuji úžasnou Nikolu Pokornou a celý tento její projekt, jako skvělého průvodce touto magickou zemí! 🙂 díky Nikol!"
Marek Novotný
"Zdravím, chtěla bych se vyjádřit k Nikol, za její přístup k lidem, kteří si ebook objednaly, je to milá holka a drží slovo. Víc takových lidí! Ať se ti daří a ostatním ať se daří také."
Markéta Michalková
Moc děkujeme Nikol za její cenné rady, za VIP sekci, kterou se určitě vyplatí finančně podpořit, pokud se chystáte poprvé za prací do Norska. Měla jsem neuvěřitelné štěstí, i přes to, že jsem všude četla pouze o 10% šanci na emailovou odpověď od potenciálního zaměstnavatele. Dostala jsme odpověď hned na první pokus.

Chci říct, že je to všechno až skoro neuvěřitelné, ale velkou zásluhu na tom všem má Nikol skvělý web a její tipy na práci, ale v neposlední řadě i naše aktivita. Takže díky dík za všechno. Nebojte se toho nikdo, maily určitě zvyšujete svoje šance, ale jen svojí aktivitou skutečně dosáhnete úspěchu. Nikol vám k tomu skoro zadarmo nabízí velmi cenné rady, které jsou v konečné fázi opravdu k nezaplacení.
Michaela Novotná
„Celý projekt Pracuj v Norsku se mi moc líbí a doporučuji všem, co se o tomto tématu chtějí dozvědět důležité a ucelené informace. K dispozici jsou webové stránky, FB, ebook a také možnost přístupu k inzerátům na konkrétní pracovní pozice - přeloženo do češtiny. Díky Pracuj v Norsku se člověk dozví velké množství informací, získá více odvahy a hodně si zvýší šanci na úspěch i bez pracovních agentur. Děkuju “
Markéta Bašteková
"Máte členskou sekci moc pěkně zpracovanou. Váš web je moc užitečně zpracovaný a i když někdo říká, že informace jsou dostupné, pro časově vytíženého člověka je to opravdu pomoc. Pro mě peníze zatím dobře investované. Chystám se do Norska příští rok přes program Erasmus, ale na pracovní stáž a popis pozic mi pomáhá při výběru zaměření. Jste šikovná.."
Eliška Endlerová

Podávám klíč a ukazuji dveře, odemknout a vejít do nich budete už ale muset sami!

CENA: 888 Kč za měsíc

Měsíční předplatné, které můžete kdykoliv zrušit a dokonce do 14 dní zažádat o peníze zpět.

 • ZABEZPEČENÁ PLATBA
 • 100% GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ
 • SPOKOJENOST ZARUČENA
Připomínám, že za 3 měsíce si vyděláte minimálně 150.000 Kč a agentura by vás stála zhruba těch 50.000 Kč. 
V porovnání s tímto je 888 Kč opravdu směšné 😉
A navíc, aby to nebylo málo, pokud nebudete jakkoliv spokojeni, ráda vám do dvou týdnů vrátím všechny vaše peníze zpět.
P.S.: Členská sekce je kapacitně omezená ze dvou důvodů! První je zachování rychlosti a funkčnosti webu a druhá je, že chci, aby se tyto důležité informace dostali pouze do rukou opravdových zájemců. To znamená těch, co neváhají a vědí za čím si jdou. Nechci tady dělat reklamu na Norsko a způsobit českou invazi za prací. Chci předávat informace těm, co o to skutečně mají zájem a to pouze hrstce vyvolených!

Je to hodně nebo málo?

 • Ušetříte desítky tisíc za agentury!
 • Získáte obrovské množství hodnotných kontaktů na konkrétní místa, které můžete ihned kontaktovat!
 • V Norsku si tuto částku hravě vyděláte za půl hodiny práce!
 • Investujte peníze, tak kde se Vám to mnohonásobně vrátí! A tady vám to garantuji!
 • Vím zcela jistě, že jakmile překonáte své obavy, proč do toho nejít, nakonec budete mile překvapeni a řeknete si „Whow, i přes první pochybnosti, tohle byla ta nejlepší investice!“
 NAVÍC ZÍSKÁTE:
 • Pravidelná aktualizace  VIP sekce

 • +
 • Garance vrácení peněz do 14 dnů 

  Pokud nebudete z jakýchkoli důvodů spokojeni s obsahem této sekce. Zjistíte, že informace v ní obsažené nejsou pro vás žádným přínosem. Napište mi a já vám bez jakýchkoli otázek vrátím cenu v plné výši zpět! Vaše spokojenost je pro mě důležitá!

NEMÁTE CO ZTRATIT!

Svému know how věřím natolik, že vám dávám garanci vrácení peněz do 14 dní bez udání důvodu!

Nikola Pokorná
Autorka eBooku
Jmenuji se Nikola Pokorná a od roku 2014 jezdím pracovat sezonně do Norska.
Mým cílem je motivovat a ukázat cestu, jak si najít práci v Norsku sám/a bez agentur, ať už jste student, nezaměstnaný nebo hledáte v životě změnu.
Nejsem agentura, ale znám strategii, která mi už mnohokrát pomohla při hledání práce.

NAJDI SVOU PRÁCI SNŮ!

Chceš si to pojistit? Objednej si doživotní členství ve VIP sekci a získej k tomu eBook, sadu formulářů, balíček kontaktů a další bonusy!

Nikola Pokorná

IČ 05885299

Pod Třešněmi 14, Praha 5, 15400

nikola.pokorna@pracuj-v-norsku.cz

737 282 652