komplet balíček

2 999 - 4 555 Kč

Hotely, restaurace, turistické agentury

488 Kč

Farmy a krajinářské práce

299 Kč

Manuální práce, řidiči a osobní asistenti

299 Kč

PracovnÍ INZERÁTY

Získejte přístup pracovním nabídkám, které nevyžadují znalost norštiny. Nabídky pro vás pravidelně vyhledáváme a z norštiny/angličtiny je překládáme do češtiny.

499 Kč / měsíc

jak FUNGUJE SEKCE S INZERáty?

vyhledávač pracovních pozic

Ve VIP sekci naleznete více než 60 pracovních inzerátů na pozice, které nevyžadují znalost norštiny.

ušetříte čas

Inzeráty vyhledáváme na norských serverech, a přestože pracovní nabídky nepožadují znalost norštiny, tak mnohé z nich jsou psané norsky. My vám je překládáme a servírujeme na stříbrném podnose.

zvýšíte své šance

Tím, že budete psát emaily s pracovní žádostí primárně na místa, kde aktuálně poptávají nové zaměstnance si zvýšíte šanci na úspěch až o celých 80%!

nebudete v tom sami

Budete nás mít po ruce pro zodpovězení jakýchkoliv dotazů.

"Tato investice mi ušetřila spoustu energie, času i peněz a hned druhý den po dočtení a odeslání pár prvních zpráv do několika norských hotelů a restaurací jsem dostal nabídku práce."

CO ZÍSKÁM?

jaké pozice mohu v inzerátech očekávat

Často kladené otázky

Pracuj v Norsku není pracovní agentura. Ty vám jsou schopni dohodnout práci v Norsku, ale berou si za to provizi v řádu desítek tisíc Kč.

Pokud jste ale odhodlaní, samostatní a umíte se alespoň trochu domluvit anglicky, pak si díky pracovním přeloženým inzerátům dovede najít práci na vlastní pěst. Pokud chcete více informací ohledně hledání práce, psaní životopisu, obíhání úřadů atd. pak si můžete pořídit přístup do členské sekce Navigátor za prací.

Pro všechny pracovní nabídky publikované v členské sekci Navigátoru za prací stačí znalost angličtiny. Pokud se ale naučíte alespoň základy norštiny, pak se vám otevře mnoho dalších dveří nejen k pracovním nabídkám. I když stále více firem požaduje znalost norštiny, na nekvalifikované (sezónní) práce to rozhodně není nutností.

Je jedno, jestli máte znalosti na úrovni A2 nebo B2. Důležité je, abyste se zvládli domluivt – ať už se zaměstnavatelem, kolegy nebo zákazníky. Záleží to také na pozici, o kterou se ucházíte – pokud vyrazíte sbírat jahody, tak samozřejmě nemusíte mluvit tak dobře, jako když budete obsluhovat hosty v restauraci. Řešením nedostačující úrovně angličtiny může být cesta s kamarádem/partnerem, který jazyk ovládá. 

Jste si jistí, že hledáte práci v příhodnou dobu? Na dobrém místě? Je váš životopis a motivační dopis v pořádku? Nekopírujete emaily a nerozesíláte je hlava nehlava? Pokud si nejste jistí, že máte kvalitní životopis, pak můžete využít naší konzultace a možnosti překladu životopisu a motivačního dopisu. Jinak nevěšte hlavu! Řím také nepostavili za den a v toto případě je nutné vytrvat. 

Nenašli jste zde odpovědi na své otázky?  Napište nám!

Reference

Hezky zpracovaný ebook a VIP sekce, které Nikol aktualizuje, takže jsou tam nové inzeráty a informace. Pomohlo mi to nejen z hlediska informací ale dodalo mi to i odvahu. Takže jsem to nevzdala a nakonec strávila léto v krásném horském hotelu a potkala skvělý lidi. A i když to někdy bylo fakt těžké, hodně mě to posunulo i lidsky nejen finančně 😀.
Eliška dubská
Původně jsem plánoval jet do Norska naslepo. Pak jsem ale náhodou narazil na projekt Pracuj v Norsku, kde byl k zakoupení e-book se všemi tipy, triky a navíc s bohatou nabídkou kontaktů na práci všude možně po celém Norsku. Tato investice mi ušetřila spoustu energie, času i peněz a hned druhý den po dočtení a odeslání pár prvních emailů do několika norských hotelů a restaurací jsem dostal nabídku práce. Do pár dnů jsem odjížděl. Rady z knížky mi zajistily klidný proces, co se týče všech formalit, úřadů atd. Vřele tedy doporučuji projekt Pracuj v Norsku jako skvělého průvodce touto magickou zemí!
marek novotný
Nikolka je absolutne uzasna, vzdy ked sa na nu obratim, je viac ako ochotna mi pomoct a poradit. Clenstvo vo VIP som si zaplatila a hned v ten den som si rozoslala CVcka. Na druhy den som dostala odpoved a potom to uz islo velmi rychlo. Do tyzdna som si uz doma tlacila pracovnu zmluvu. Absolutne odporucam, fakt sa to oplati a vobec tie peniaze nelutujem.
Bruna Pedersen
Když jsem hledala práci v Norsku, přála jsem si najít návod jak na to. Pracuj v Norsku a všechny informace, které Nikol zpracovala do ebooku mi toto přání splnily a krásně popsaly, co mě vlastně čeká. Je super mít možnost čerpat ucelené a přehledné informace. Ebook jsem navíc měla pořád v telefonu u sebe, takže jsem se k němu mohla kdykoliv vrátit. Pracuj v Norsku doporučuji všem, kteří váhají. Je to skvělá investice, která se mi mnohonásobně vrátila.
Zuzana Nemethová

Jak to vypadá uvnitř členské sekce?

Členská sekce Pracuj v Norsku: Jak to vypadá uvnitř

DOSUD NEJZAJÍMAVĚJŠÍ NABÍDKY:

Pracovní inzeráty vyhledáváme tak, aby k práci nebyla vyžadována znalost norštiny. 

Každý týden přibude minimálně 10 nových inzerátů a několika dalším inzerátům zase skončí platnost.

Nejvíce inzerátů přibývá a zároveň končí platnost na přelomu měsíce a v polovině měsíce.

Navigátor za prací

✔ Časově neomezený přístup

✔ Větší množství pracovních kontaktů

"Audiovizuální online průvodce za norskou prací s interaktivní mapou s aktuálními inzeráty"

Přehrát video

PRODEJ ZAČNE OPĚT V ZÁŘÍ 2021

Pokud Vás zajímají bližší informace, napište mi na email nikola@pracuj-v-norsku.cz ♥♥♥ !

Pokud to myslíte s Norskem vážně, pak bych Vám mohla říct, neváhejte ani minutu, protože není co ztratit. Jenže já vím, že máte svůj vlastní úsudek, a že se umíte rozhodnout samostatně, proto Vás nikam netlačím 😉

"Jak je možné, že není co ztratit? Vždyť to stojí i tak celkem dost peněz!", říkáte si. Vždy se snažím, aby byla spokojenost na obou stranách. Pokud tedy nebudete spokojeni, pak máte nárok do 14 dnů požádat o vrácení peněz!

Moc často se to neděje. Vlastně je 90% účastníků Navigátoru spíš nadšeno. Ale ano, stát se to může! Každý jsme totiž na jiné startovní pozici! Někdo už má za sebou několik zkušeností z práce v zahraničí a pro někoho je vše naprosto nové. Může se také stát, že během krátké chvíle po koupi změníte plány..

Třeba jako se to stalo Patrikovi, který píše:

"Bohužel jsem se přihlásil uprostřed prázdnin a po nich musel nastoupit do školy a kvůli nedostatku peněz a nemožnosti vyjet, jsem musel požádat o vrácení peněz. Nikol do druhého dne vše vyřídila a peníze vrátila. Nicméně jestli někdy budu shánět práci v Norsku, tak už jedině tady a určitě Navigátor opět pořídím! Ebook je úžasný pomocník a Nikol vám ráda poradí a podělí se s vámi o své zkušenosti. Navigátor za prací se jí moc povedl a její vlídný přístup a přímé jednání je dalším velkým bonusem"

Proto si během 14 dní můžete prakticky zadarmo otestovat, jestli je Navigátor za prací tím pravým rádcem a průvodcem na Vaší cestě.

Jmenuji se Nikola Byrtusová a v roce 2014 jsem poprvé vyrazila s přítelem do Norska za prací. Neměli jsme tehdy k dispozici žádné informace, natož kontakty. Vyrazili jsme v polovině rozjeté sezony a ani jsme pořádně nevěděli, jakou práci bychom mohli dělat. Otázka zněla, kde vůbec hledat?
Nejprve jsme hledali na farmách, to se ale brzy ukázalo jako poněkud nešťastná volba. Brzy jsme přesměrovali naše hledání na hotely. Trvalo ještě jeden týden, kdy jsme museli poslouchat jedno odmítnutí za druhým. Pak došlo ke změně. Najednou jsme dostali nabídku ve 3 hotelech v jeden den. Byli jsme ale dva a v každém hotelu nám nabídli práci pouze pro jednoho. Museli jsme to nějak vyřešit!
V prostředním hotelu nás nakonec vzali na jednu pozici s tím, že asi nebudeme mít tolik práce.  Byla to pro nás, ale nejlepší varianta. Práci jsme tedy našli, jak ale postupovat ted dál? 
Co všechno vyplnit? Na jaké úřady zajet? Co nepodcenit, at si nenaběhneme na nějakou mastnou pokutu?
Všechno jsme zjišťovali za pochodu. Šéf znal jenom některé byrokratické povinnosti, ale většina byla na nás, abychom si vše ověřili. Ani druhý rok, jsme ještě neměli v některých věcech úplně jasno. Vždy jsme narazili na nějakou pro nás „novinku“, o které jsme se dozvěděli, až když jsme zjistili, že jsme nesplnili danou povinnost a že by za to mohla být i nějaká pokuta. Byl to tak trochu pokus – omyl. 

Až po 3 letech jsme si začali být konečně jistý v kramflecích. V tu dobu už jsme měli jasnou strategii, jak postupovat při hledání práce co nejefektivněji a věděli jsme, že kdykoliv  budeme chtít, budeme schopni si do pár týdnů práci najít. 

A jak by to ostatní vytušili, začali se nás vyptávat, jakže to s tou prací v Norsku je. V ten moment jsme se už cítili být kompetentní podávat informace i ostatním. 

Za tímto účelem vznikl právě tento průvodce hledáním práce v Norsku. Ostatně za poslední rok už pomohl více než 200 lidem na jejich cestě na sever!

Dokázal je přímo raketově vystřelit za svojí prací snů uprostřed nádherné přírody a ještě u toho pobírat krásný plat! No není to sen 🙂 ?

Jen si představte, že byste si za 2 měsíční brigádu domů přivezli třeba i více jak 100.000 Kč! To si člověk může totiž reálně po odečtení všech nákladů jako je ubytování, doprava i daně, snadno vydělat!!! 

Navigátor Vám ukáže tu nejsnazší a nejrychlejší cestu, jak toho dosáhnout 😉

Jaké práce můžete v Norsku dělat bez znalosti norštiny?

"Jednoduchý návod krok za krokem"

Pomůže vám najít si snadno práci v Norsku ještě letos - díky eBooku to zvládnete snadno sami, na vlastní pěst bez nutnosti platit draze agenturám.

V eBooku se dozvíte:

 

OBSAH K NAHLÉDNUTÍ:

Jak to funguje?

Přehledný vyhledávač

Pravidelně přidávané inzeráty na aktuálně poptávané pozice! Jedná se o nejčastěji poptávané pozice a o místa, kde nevyžadují znalost norštiny! Každý měsíc přibude minimálně 50 nových inzerátů! Inzerce jsou rozčleněny dle typu pozic a dle oblasti.

Můžete ihned kontaktovat

Díky VIP sekci máte tu nejtěžší část za sebou a nyní stačí pouze vybraná pracoviště kontaktovat!

Zvyšte si svou šanci o 80%

Tím, že budete psát emaily s pracovní žádostí primárně na místa, kde aktuálně poptávají nové zaměstnance si zvýšíte šanci na úspěch až o celých 80%!

Odešlete co nejvíce emailů

Pamatujte, že čím více emailů s pracovní žádostí rozešlete, tím lépe. Počítejte, že pravděpodobnost kladné odpovědi je 1-2% z počtu odeslaných žádostí!

Pravidelná aktualizace

Inzeráty přidávám pravidelně. Každý měsíc přibude kolem 50 nových aktuálních inzerátů. Někdy to bude pravděpodobně o dost více!

NAJDI SVOU PRÁCI SNŮ!

Chceš si to pojistit? Objednej si členství ve VIP sekci Navigátor za prací, kde tě krok za krokem provedeme procesem hledání práce, vyřizováním formalit v Norsku i co je třeba zařídit po návratu do ČR!

Nikola Byrtusová

IČ 05885299

Pod Třešněmi 14, Praha 5, 15400

nikola@pracuj-v-norsku.cz

737 282 652