KOMPLETNÍ PRŮVODCE HLEDÁNÍM PRÁCE V NORSKU

BALÍČEK SUPERIOR

Jak najít práci do dvou týdnů uprostřed nádherné přírody a přitom vydělávat minimálně 50. 000 Kč měsíčně? 

VYPRODÁNO!

BLACK FRIDAY útočí!!! POZOR! AKCE platí pouze pro černý pátek 23.11. 2018 !!!

Zadej slevový KUPON: BLACKFRIDAY a získej balíček Superior s 50% slevou!

P.S.: Po půlnoci 23.11. se brány uzavírají a balíček se stává NEDOSTUPNÝM!

Do konce akce zbývá..

Více jak 200 kontaktů

Získáte více jak 200 kontaktů a tipů na konkrétní pracovní místa, která můžete ihned kontaktovat. Kromě toho vám ukážu, jak jednoduše si můžete pracovní inzeráty vyhledávat sami.

VIP sekce

Získáte časově neomezený přístup do členské sekce s aktuálními inzeráty! V průměry zde naleznete kolem 100 volných pracovních míst na různé pozice, kde je dostačující znalost angličtiny! Přístup k těmto inzerátům může znatelně urychlit Vaše hledání!

Podrobný návod krok za krokem

Získáte podrobný návod krok za krokem, jak být co nejefektivnější při hledání práce. Tím, že práci najdete, to však nekončí. Začíná teprve ten správný byrokratický kolotoč, ve kterém vám pomůžu se vyznat.

Ušetříte za agentury

Ušetříte desítky tisíc za agentury a díky kontaktům a informacím získáte možnost si práci snadno a rychle najít sami.

Ušetříte svůj čas

Nebudete muset složitě dolovat informace z norských úřadů a z anglických zdrojů (čert aby se v nich vyznal, jak jsou zmatené). Veškeré podstatné informace, které by vám rozhodně neměli uniknout, získáte v kostce.

Relevantní informace

Získáte tak sadu relevantních informací čerpaných zejména ze zdrojů norských úřadů a navíc podložené vlastními zkušenostmi. Tudíž i hromadu osobních rad a doporučení.

Asi si ted říkáte „Jaký je teda ten přesný plán, jak najít tu vysněnou práci? nebo „Co musím teda udělat pro to, abych do dvou týdnů skutečně získal/a práci uprostřed krásné přírody a ještě k tomu vydělával/a min. 50. 000 Kč měsíčně?“
Veškeré své knowhow, jak jsem práci opakovaně získávala já, vám popisuji velice dopodrobna v eBooku v rámci tohoto balíčku Superior, jehož součástí je i obrovské množství kontaktů na nejrůznější pracovní místa.
Vím, asi si říkáte, že za to budu chtít moc peněz a ty ted zrovna moc nemáte.  Představte si ale, kolik peněz byste mohli za pár měsíců v Norsku vydělat. A pak si představte kolik peněz by vás ve výsledku stála agentura.
Je to jednoduché, za 3 měsíce si vyděláte minimálně 150.000 Kč a agentura by vás stála zhruba těch 50.000 Kč. 
Zatímco při pořízení balíčku Superior se jedná o jednorázovou investici v hodnotě pár set korun, kterou navíc můžete využít i za rok nebo dva i více. 
A navíc, aby to nebylo málo, pokud nebudete jakkoliv spokojeni, ráda vám do dvou týdnů vrátím všechny vaše peníze zpět.

Balíček superior obsahuje:

eBook Práce v Norsku

(v hodnotě 980 Kč) Díky této knize někteří nalšli práci do neuvěřitelných 12 hodin! Ti pomalejší do pár dní!

VIP členská sekce s aktuálními inzeráty

(v hodnotě 980 Kč) Vstupem do členské sekce získáte přístup k aktuálně volným pozicím. Jedná se o nejčastěji poptávané pozice, kde je dostačující znalost angličtiny!

Balíčky kontaktů

(v hodnotě 680 Kč) Získáte více jak 200 kontaktů a tipů na konkrétní pracovní místa, která můžete ihned kontaktovat. Kontakty jsou zejména na hotely, restaurace, farmy a stavební firmy.

BONUS:

Potřebné formuláře a žádosti

Často je velice obtížné se k nim dostat jinak než osobně na úřadě. Dala jsem do kupy všechny potřebné formuláře a žádosti, které budete potřebovat při zařizování práce v Norsku!

Osobní poradenství

Odpovím Vám na neomezený počet Vašich emailů týkajících se hledání práce v Norsku!

VIP Facebooková skupina

Místo, kde můžete hledat parťáka na cestu za prací, ptát se na zkušenosti ostatních a vůbec mezi sebou komunikovat!

100% Garance vrácení peněz

Svému know how věřím natolik, že vám dávám garanci vrácení peněz do 14 dní bez udání důvodu!

Jmenuji se Nikola Pokorná a v roce 2014 jsem poprvé vyrazila s přítelem do Norska za prací. Neměli jsme tehdy k dispozici žádné informace, natož kontakty. Vyrazili jsme v polovině rozjeté sezony a ani jsme pořádně nevěděli, jakou práci bychom mohli dělat. Otázka zněla, kde vůbec hledat?
Nejprve jsme hledali na farmách, to se ale brzy ukázalo jako poněkud nešťastná volba. Brzy jsme přesměrovali naše hledání na hotely. Trvalo ještě jeden týden, kdy jsme museli poslouchat jedno odmítnutí za druhým. Pak došlo ke změně. Najednou jsme dostali nabídku ve 3 hotelech v jeden den. Byli jsme ale dva a v každém hotelu nám nabídli práci pouze pro jednoho. Museli jsme to nějak vyřešit!
V prostředním hotelu nás nakonec vzali na jednu pozici s tím, že asi nebudeme mít tolik práce.  Byla to pro nás, ale nejlepší varianta. Práci jsme tedy našli, jak ale postupovat ted dál? 
Co všechno vyplnit? Na jaké úřady zajet? Co nepodcenit, at si nenaběhneme na nějakou mastnou pokutu?
Všechno jsme zjišťovali za pochodu. Šéf znal jenom některé byrokratické povinnosti, ale většina byla na nás, abych si vše ověřili. Ani druhý rok, jsme ještě neměli v některých věcech úplně jasno. Vždy jsme narazili na nějakou pro nás „novinku“, o které jsme se dozvěděli až když jsme zjistili, že jsme nesplnili danou povinnost a že by za to mohla být i nějaká pokuta. Byl to tak trochu pokus – omyl. 
Až po 3 letech jsme si začali být konečně jistý v kramflecích. V tu dobu už jsme měli jasnou strategii, jak postupovat při hledání práce co nejefektivněji a věděli jsme, že kdykoliv už budeme schopni si do pár týdnů práci najít. 
A jak by to ostatní vytušili, začali se nás vyptávat, jakže to s tou prací v Norsku je. V ten moment jsme se už cítili být kompetentní podávat informace i ostatním. Za tímto účelem vznikl právě tento průvodce hledáním práce v Norsku. 
Ostatně za poslední rok už pomohl více než 200 lidem na jejich cestě na sever! Dokázal je přímo raketově vystřelit za svojí prací snů uprostřed nádherné přírody a ještě u toho pobírat krásný plat! No není to sen 🙂 ?

Jednoduchý návod krok za krokem

Pomůže vám najít si snadno práci v Norsku ještě letos - díky eBooku to zvládnete snadno sami, na vlastní pěst bez nutnosti platit draze agenturám.

V eBooku se dozvíte:

 • NA CO SE ZAMĚŘIT NA ZAČÁTKU
 • CV A MOTIVAČNÍ DOPIS
 • BALENÍ
 • UBYTOVÁNÍ
 • DOPRAVA
 • PRÁVA ZAMĚSTNANCE
 • POJIŠTĚNÍ
 • NORSKÉ BANKY
 • DANĚ
 • ÚŘADY V ČR
 • OSOBNÍ TIPY A DOPORUČENÍ
 • DŮLEŽITÉ ODKAZY

 

OBSAH K NAHLÉDNUTÍ:

Jak funguje VIP sekce?

Přehledný vyhledávač

Pravidelně přidávané inzeráty na aktuálně poptávané pozice! Jedná se o nejčastěji poptávané pozice a o místa, kde nevyžadují znalost norštiny! Každý měsíc přibude minimálně 30 nových inzerátů! Inzerce jsou rozčleněny dle typu pozic a dle oblasti.

Časově neomezený přístup

Jakmile získáte přístup do VIP členské sekce, máte ho na pořád. Není tu žádné časové omezení!

Pravidelná aktualizace

Inzeráty přidávám pravidelně. Každý měsíc přibude kolem 30 nových aktuálních inzerátů. Někdy to bude pravděpodobně o dost více!

Zvyšte si svou šanci o 80%

Tím, že budete psát emaily s pracovní žádostí primárně na místa, kde aktuálně poptávají nové zaměstnance si zvýšíte šanci na úspěch až o celých 80%!

Můžete ihned kontaktovat

Díky VIP sekci máte tu nejtěžší část za sebou a nyní stačí pouze vybraná pracoviště kontaktovat!

Odešlete co nejvíce emailů

Pamatujte, že čím více emailů s pracovní žádostí rozešlete, tím lépe. Počítejte, že pravděpodobnost kladné odpovědi je 1-2% z počtu odeslaných žádostí!

Takto to vypadá uvnitř...

Dosud nejkurióznější nabídky:

 • Průvodce na lodi při pozorování velryb
 • Jízda se psím spřežením (starost o psi)
 • Průvodce na kajaku
 • Venčení psů
 • Číšník ve Špicberkách
 • Úklid v hotelu na ostrově (hotel je potápěčským centrem a ideálním místem pro rybaření)
 • Práce na rodinné farmě
 • Průvodce na Lofotech

Co říkají jiní?

"Tvá kniha je jednoduše perfektní! Všechno jsi to krásně shrnula a myslím, že nám to moc pomůže! Jednoznačně super investice! Tvé rady i eBook nám zatím neuvěřitelně usnadňují všechny přípravy, za 14 dní jedeme! Mraky lidí cestuje a jezdí pracovat do zahraničí, ale napsat o tom něco užitečného pro druhé musí dát opravdu hodně práce! Takže ještě jednou, dva klobouky dolů! Jsi skvělá inspirace! Díky"
Zuzana Nemethová
"Původně jsem plánoval odjet do Norska naslepo, potom jsem ale úžasnou náhodou narazil na stránky o práci v Norsku, kde byl k zakoupení e-book se všemi tipy, triky a navíc i bohatou škálou kontaktů na práci všude možně po celém Norsku. Tato investice mi ušetřila spoustu energie, času i peněz a hned druhý den po dotčení a odeslání pár prvních zpráv do několika norských hotelů a restaurací jsem dostal nabídku práce a do pár dnů jsem odjížděl, zároveň všechny rady z knížky mi zajistily klidný proces co se týče všech formalit, úřadů atd 🙂 vřele tedy doporučuji úžasnou Nikolu Pokornou a celý tento její projekt, jako skvělého průvodce touto magickou zemí! 🙂 díky Nikol!"
Marek Novotný
"Ahoj, dlouho sleduju tvoji stránku, samozřejmostí bylo i zakoupení e-booku, kde jsem určitě našla spoustu užitečných informací."
Petra Šmídová
"Kniha mi byla užitečná, obeslal jsem kontakty a ted pracuju v hotelu v Norsku, sice jen na letní sezónu ale paráda. Ještě jednou díky. Honza"
Jan Kuchař
„Výborně napsaná příručka plná užitečných rad a praktických informací, navíc doplněna o osobní zkušenosti autorky. Nám osobně velmi pomohla a díky přiloženému bohatému seznamu zaměstnavatelů se nám v krátkém časovém úseku podařilo najít v Norsku práci. Děkujeme!“
Magda Koubová a Marek Začal
„Celý projekt Pracuj v Norsku se mi moc líbí a doporučuji všem, co se o tomto tématu chtějí dozvědět důležité a ucelené informace. K dispozici jsou webové stránky, FB, ebook a také možnost přístupu k inzerátům na konkrétní pracovní pozice - přeloženo do češtiny. Díky Pracuj v Norsku se člověk dozví velké množství informací, získá více odvahy a hodně si zvýší šanci na úspěch i bez pracovních agentur. Děkuju “
Markéta Bašteková
Moc děkujeme Nikol za její cenné rady, za VIP sekci, kterou se určitě vyplatí finančně podpořit, pokud se chystáte poprvé za prací do Norska. Měla jsem neuvěřitelné štěstí, i přes to, že jsem všude četla pouze o 10% šanci na emailovou odpověď od potenciálního zaměstnavatele. Dostala jsme odpověď hned na první pokus.

Chci říct, že je to všechno až skoro neuvěřitelné, ale velkou zásluhu na tom všem má Nikol skvělý web a její tipy na práci, ale v neposlední řadě i naše aktivita. Takže díky dík za všechno. Nebojte se toho nikdo, maily určitě zvyšujete svoje šance, ale jen svojí aktivitou skutečně dosáhnete úspěchu. Nikol vám k tomu skoro zadarmo nabízí velmi cenné rady, které jsou v konečné fázi opravdu k nezaplacení.
Michaela Novotná
"Na stránky pracuj v norsku jsem narazil úplnou náhodou při brouzdání internetem. Hledal jsem informace o brigádách v zahraničí, Norsko mi ihned padlo do oka. V ebooku šla Nikola hodně do hloubky, zjistil jsem, jaké dokumenty si mám vyřídit, na jaké úřady se mám přihlásit, objasnila mi daně (není to tak složité jak si mohou mnozí myslet). V ebooku je plno odkazů na relevantní stránky, které pomůžou s hledáním zaměstnání. Jsem rád, že jsem si pořídil ebook, agentura by byla mnohonásobně dražší."
Jan Kohut
"S radostí se Vám přiznám, že díky Vašemu e-booku a hlavně díky přiložené databázi kontaktů, jsme si s přítelem našli letní práci v Norsku během asi tří dnů. "
Ivona Ondráčková
"Ahoj Niky,tvůj ebook mi pomohl sehnat si práci. Nejvíce mi pomohla část kontakty. Já nejdřív zkusil na rozkoukání agenturu. Nicméně nebýt tvého ebooku asi bych jel za dva týdny místo do Hemsedalu rovnou domů. Takže mockrát děkuju a věřím, že časem použiju i jiné rady a tipy z tvojí knihy."
Jakub Hejna
"V létě jedu díky tvému eBooku na 2 měsíce do Norska na Lofoty"
Jana Trtíková
„Děkuji moc za zaslání 🙂 jsem v práci, tak jsem do knihy zatím jen nahlédla, ale už teď jsem nadšená a nelituji, že jsem ji koupila 🙂
Monika Macháčková
"Zdravím, chtěla bych se vyjádřit k Nikol, za její přístup k lidem, kteří si ebook objednaly, je to milá holka a drží slovo. Víc takových lidí! Ať se ti daří a ostatním ať se daří také."
Markéta Michalková

Podávám klíč a ukazuji dveře, odemknout a vejít do nich budete už ale muset sami!

2 640 Kč

UŠETŘÍTE 660 Kč!!!

CENA: 1 980 Kč

VYPRODÁNO!

 • ZABEZPEČENÁ PLATBA
 • 100% GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ
 • SPOKOJENOST ZARUČENA

Je to hodně nebo málo?

 • Ušetříte desítky tisíc za agentury!
 • Získáte obrovské množství hodnotných kontaktů na konkrétní místa, které můžete ihned kontaktovat!
 • Ti, co si balíček koupili našli práci do několika dní, nejrychlejší dokonce do úžasných 12 hodin!
 • V Norsku si tuto částku hravě vyděláte za 3-4 hodiny práce!
  Veškeré získané informace navíc máte napořád. Můžete je tak využít i za rok, dva i více! 
  Investujte své peníze, tam kde se vám mnohonásobně vrátí! A tady vám to garantuji!
 • Vím zcela jistě, že jakmile překonáte své obavy, proč do toho nejít, nakonec budete mile překvapeni a řeknete si „Whow, i přes první pochybnosti, tohle byla ta nejlepší investice!“
 NAVÍC ZÍSKÁTE:
 • Pravidelná aktualizace publikace i VIP sekce

  Jak už to známe, tak různá pravidla a zákony se neustále mění.  Proto každý rok budu kontrolovat aktuálnost uvedených informací. Pokud udělám novou verzi či výrazné aktualizace v této publikaci či jejich bonusech, vy je ihned získáte ZDARMA. Jednoduše vás budu informovat e-mailem a pošlu vám odkaz na stažení nové verze publikace nebo jednotlivých bonusů, takže budete mít neustále ty nejnovější informace.
 • Garance vrácení peněz do 14 dnů 

  Pokud nebudete z jakýchkoli důvodů spokojeni s obsahem této publikace. Zjistíte, že informace v ní obsažené nejsou pro vás žádným přínosem. Napište mi a já vám bez jakýchkoli otázek vrátím cenu této publikace v plné výši zpět! Vaše spokojenost je pro mě důležitá!

NEMÁTE CO ZTRATIT!

Svému know how věřím natolik, že vám dávám garanci vrácení peněz do 14 dní bez udání důvodu!

Nikola Pokorná
Autorka eBooku
Jmenuji se Nikola Pokorná a od roku 2014 jezdím pracovat sezonně do Norska.
Mým cílem je motivovat a ukázat cestu, jak si najít práci v Norsku sám/a bez agentur, ať už jste student, nezaměstnaný nebo hledáte v životě změnu.
Nejsem agentura, ale znám strategii, která mi už mnohokrát pomohla při hledání práce.Veškeré mé zkušenosti a znalosti jsem se rozhodla Vám předat v této e-knize spolu s množstvím kontaktů sbíraných původně pro mé soukromé účely!

NAJDI SVOU PRÁCI SNŮ!

VYPRODÁNO!

Nikola Pokorná

IČ 05885299

Pod Třešněmi 14, Praha 5, 15400

nikola.pokorna@pracuj-v-norsku.cz

737 282 652

Sdílej dál!