Navigátor za prací

Členství na 3 měsíce + 1 měsíc ZDARMA

Výjimečný přístup 1 ROK za stejnou cenu

"Audiovizuální online průvodce za norskou prací s interaktivní mapou s aktuálními inzeráty"

Přehrát video

Počet míst, které jsou ještě k dispozici do konce dubna:

7 míst

UZAVŘENÍ PRODEJE 30.4.2020!!!

Jak najít práci do dvou týdnů uprostřed nádherné přírody a přitom vydělávat minimálně 50. 000 Kč měsíčně? 

Více jak 200 kontaktů

Získáte více jak 200 kontaktů a tipů na konkrétní pracovní místa, která můžete ihned kontaktovat. Kromě toho vám ukážu, jak jednoduše si můžete pracovní inzeráty vyhledávat sami.

Aktuální inzeráty

Získáte přístup do členské sekce s aktuálními inzeráty! V průměry zde naleznete kolem 100 volných pracovních míst na různé pozice, kde je dostačující znalost angličtiny! Přístup k těmto inzerátům může znatelně urychlit Vaše hledání!

eBook - Podrobný návod krok za krokem

Získáte podrobný návod krok za krokem, jak být co nejefektivnější při hledání práce. Tím, že práci najdete, to však nekončí. Začíná teprve ten správný byrokratický kolotoč, ve kterém vám pomůžu se vyznat.

Ušetříte za agentury

Ušetříte desítky tisíc za agentury a díky kontaktům a informacím získáte možnost si práci snadno a rychle najít sami.

Ušetříte svůj čas

Nebudete muset složitě dolovat informace z norských úřadů a z anglických zdrojů (čert aby se v nich vyznal, jak jsou zmatené). Veškeré podstatné informace, které by vám rozhodně neměli uniknout, získáte v kostce.

Relevantní informace

Získáte tak sadu relevantních informací čerpaných zejména ze zdrojů norských úřadů a navíc podložené vlastními zkušenostmi. Tudíž i hromadu osobních rad a doporučení. Veškeré informace jsou pravidelně aktualizované.

 • Chystáte se  poprvé do zahraničí za prací?
 • Bojíte se, že nenajdete práci?
 • Nebo, že uděláte nějakou chybu v úředních formalitách?
 • Nevíte, kde hledat ty správné pracovní inzeráty? 
 • Nemáte nikoho, kdo by vám s tím poradil a zoufale hledáte podporu?
 • Nevíte, jak začít a jak postupovat?
"Podávám klíč a ukazuji dveře, odemknout a vejít do nich budete už ale muset sami!"
Nikola Pokorná
Autorka projektu Pracuj v Norsku

Co koupí získáváte?

 • Roční přístup - speciálně pro ty, co zakoupí Navigátor v roce 2020
 • eBook Práce v Norsku s důležitými informacemi, odkazy a osobními radami a zkušenostmi
 • Přístup k aktuálně volným pozicím, kde stačí znalost angličtiny
 • 15 videí - celkem 1 hodina 44 minut (postupně přibývají další a další)
 • Formuláře a dokumenty - oceníte na úřadech
 • Sada 200 pracovních kontaktů na farmy, hotely, průvodce, stavebnictví
 • Checklist – jasný postup krok za krokem
 • VIP Facebooková skupina, pro vzájemnou podporu a vzájemné dohazování pracovních míst
 • Pravidelná aktualizace informací a pravidelné doplňování inzerátů
 • Individuální poradenství a podpora
 • 100% Garance vrácení peněz do 14 dnů
"Podávám klíč a ukazuji dveře, odemknout a vejít do nich budete už ale muset sami!"
Nikola Pokorná
Autorka projektu Pracuj v Norsku

Co koupí získáváte?

 • Roční přístup - speciálně pro ty, co zakoupí Navigátor v roce 2020
 • eBook Práce v Norsku s důležitými informacemi, odkazy a osobními radami a zkušenostmi
 • Přístup k aktuálně volným pozicím, kde stačí znalost angličtiny
 • 15 videí - celkem 1 hodina 44 minut (postupně přibývají další a další)
 • Formuláře a dokumenty, pro úřady
 • Sada 200 pracovních kontaktů na farmy, hotely, průvodce, stavebnictví
 • Checklist – jasný postup krok za krokem
 • VIP Facebooková skupina, pro vzájemnou podporu a vzájemné dohazování pracovních míst
 • Pravidelná aktualizace informací a pravidelné doplňování inzerátů
 • Individuální poradenství a podpora
 • 100% Garance vrácení peněz do 14 dnů
P.S.: Členská sekce je kapacitně omezená ze dvou důvodů! První je zachování rychlosti a funkčnosti webu a druhá je, že chci, aby se tyto důležité informace dostali pouze do rukou opravdových zájemců. To znamená těch, co neváhají a vědí za čím si jdou. Nechci tady dělat reklamu na Norsko a způsobit českou invazi za prací. Chci předávat informace těm, co o to skutečně mají zájem a to pouze hrstce vyvolených!

Pokud to myslíte s Norskem vážně, pak bych Vám mohla říct, neváhejte ani minutu, protože není co ztratit. Jenže já vím, že máte svůj vlastní úsudek, a že se umíte rozhodnout samostatně, proto Vás nikam netlačím 😉

"Jak je možné, že není co ztratit? Vždyť to stojí i tak celkem dost peněz!", říkáte si. Vždy se snažím, aby byla spokojenost na obou stranách. Pokud tedy nebudete spokojeni, pak máte nárok do 14 dnů požádat o vrácení peněz!

Moc často se to neděje. Vlastně je 90% účastníků Navigátoru spíš nadšeno. Ale ano, stát se to může! Každý jsme totiž na jiné startovní pozici! Někdo už má za sebou několik zkušeností z práce v zahraničí a pro někoho je vše naprosto nové. Může se také stát, že během krátké chvíle po koupi změníte plány..

Třeba jako se to stalo Patrikovi, který píše:

"Bohužel jsem se přihlásil uprostřed prázdnin a po nich musel nastoupit do školy a kvůli nedostatku peněz a nemožnosti vyjet, jsem musel požádat o vrácení peněz. Nikol do druhého dne vše vyřídila a peníze vrátila. Nicméně jestli někdy budu shánět práci v Norsku, tak už jedině tady a určitě Navigátor opět pořídím! Ebook je úžasný pomocník a Nikol vám ráda poradí a podělí se s vámi o své zkušenosti. Navigátor za prací se jí moc povedl a její vlídný přístup a přímé jednání je dalším velkým bonusem"

Proto si během 14 dní můžete prakticky zadarmo otestovat, jestli je Navigátor za prací tím pravým rádcem a průvodcem na Vaší cestě.

Asi si ted říkáte „Jaký je teda ten přesný plán, jak najít tu vysněnou práci? nebo „Co musím teda udělat pro to, abych do dvou týdnů skutečně získal/a práci uprostřed krásné přírody a ještě k tomu vydělával/a min. 50. 000 Kč měsíčně?“
Veškeré své knowhow, jak jsem práci opakovaně získávala já, vám popisuji velice dopodrobna v eBooku v rámci tohoto e-programu Navigátor za prací, jehož součástí je i obrovské množství kontaktů na nejrůznější pracovní místa.
Vím, asi si říkáte, že za to budu chtít moc peněz a ty ted zrovna moc nemáte.  Představte si ale, kolik peněz byste mohli za pár měsíců v Norsku vydělat. A pak si představte kolik peněz by vás ve výsledku stála agentura.
Je to jednoduché, za 3 měsíce si vyděláte minimálně 150.000 Kč a agentura by vás stála zhruba těch 50.000 Kč. 
Zatímco při pořízení e-programu Navigátor za prací se jedná o jednorázovou investici v hodnotě pár tisíc korun, a informace z něj navíc můžete využít i za rok nebo dva i více. 
A navíc, aby to nebylo málo, pokud nebudete jakkoliv spokojeni, ráda vám do dvou týdnů vrátím všechny vaše peníze zpět.

Pojdme si to dopodrobna shrnout, co vše navigátor za prací obsahuje:

Členská sekce Navigátoru

(V hodnotě 1000 Kč) Díky této sekci se velice jednoduše vyznáte v celém procesu hledání práce. Online můžete intuitivně proklikávat na jednotlivé moduly a témata, která právě řešíte. Sekce je pravidelně doplňována a aktualizována!

eBook Práce v Norsku

(V hodnotě 1 555 Kč) Díky této knize někteří našli práci do neuvěřitelných 12 hodin! Ti pomalejší do pár dní!

VIP - aktuální inzeráty

(V hodnotě 1 555 Kč) Vstupem do členské sekce získáte přístup k aktuálně volným pozicím. Jedná se o nejčastěji poptávané pozice, kde je dostačující znalost angličtiny! Vstup do VIP sekce je časově neomezený. Inzeráty jsou několikrát týdně pravidelně aktualizovány. Aktuálnost VIP sekce je garantována po dobu min. 2 let.

Balíčky kontaktů

(V hodnotě 980 Kč) Získáte více jak 200 kontaktů a tipů na konkrétní pracovní místa, která můžete ihned kontaktovat. Kontakty jsou zejména na hotely, restaurace, farmy a stavební firmy.

15 videí

Celkem 1 hodina 44 minut (postupně přibývají další a další)

BONUS:

Osobní poradenství

Odpovím Vám na neomezený počet Vašich emailů týkajících se hledání práce v Norsku!

Potřebné formuláře a žádosti

Často je velice obtížné se k nim dostat jinak než osobně na úřadě. Dala jsem do kupy všechny potřebné formuláře a žádosti, které budete potřebovat při zařizování práce v Norsku!

VIP Facebooková skupina

Místo, kde můžete hledat parťáka na cestu za prací, ptát se na zkušenosti ostatních, dohazovat si práci navzájem a vůbec mezi sebou komunikovat!

Checklist

Jasný postup krok za krokem!

Tajné překvapení

Co to bude, až to bude? Dozvíte se uvnitř členské sekce Navigátoru. Jediné, co vám mohu prozradit, že to bude praktické!

icons8-time-machine-96

Roční přístup

Vzhledem k aktuální situaci byl prodloužen původní 4 měsíční přístup na 1 rok. a to pro ty, kdo zakoupí členství v roce 2020.

100% Garance vrácení peněz

Svému know how věřím natolik, že vám dávám garanci vrácení peněz do 14 dní bez udání důvodu!

Jmenuji se Nikola Pokorná a v roce 2014 jsem poprvé vyrazila s přítelem do Norska za prací. Neměli jsme tehdy k dispozici žádné informace, natož kontakty. Vyrazili jsme v polovině rozjeté sezony a ani jsme pořádně nevěděli, jakou práci bychom mohli dělat. Otázka zněla, kde vůbec hledat?
Nejprve jsme hledali na farmách, to se ale brzy ukázalo jako poněkud nešťastná volba. Brzy jsme přesměrovali naše hledání na hotely. Trvalo ještě jeden týden, kdy jsme museli poslouchat jedno odmítnutí za druhým. Pak došlo ke změně. Najednou jsme dostali nabídku ve 3 hotelech v jeden den. Byli jsme ale dva a v každém hotelu nám nabídli práci pouze pro jednoho. Museli jsme to nějak vyřešit!
V prostředním hotelu nás nakonec vzali na jednu pozici s tím, že asi nebudeme mít tolik práce.  Byla to pro nás, ale nejlepší varianta. Práci jsme tedy našli, jak ale postupovat ted dál? 
Co všechno vyplnit? Na jaké úřady zajet? Co nepodcenit, at si nenaběhneme na nějakou mastnou pokutu?
Všechno jsme zjišťovali za pochodu. Šéf znal jenom některé byrokratické povinnosti, ale většina byla na nás, abychom si vše ověřili. Ani druhý rok, jsme ještě neměli v některých věcech úplně jasno. Vždy jsme narazili na nějakou pro nás „novinku“, o které jsme se dozvěděli, až když jsme zjistili, že jsme nesplnili danou povinnost a že by za to mohla být i nějaká pokuta. Byl to tak trochu pokus – omyl. 

Až po 3 letech jsme si začali být konečně jistý v kramflecích. V tu dobu už jsme měli jasnou strategii, jak postupovat při hledání práce co nejefektivněji a věděli jsme, že kdykoliv  budeme chtít, budeme schopni si do pár týdnů práci najít. 

A jak by to ostatní vytušili, začali se nás vyptávat, jakže to s tou prací v Norsku je. V ten moment jsme se už cítili být kompetentní podávat informace i ostatním. 

Za tímto účelem vznikl právě tento průvodce hledáním práce v Norsku. Ostatně za poslední rok už pomohl více než 200 lidem na jejich cestě na sever!

Dokázal je přímo raketově vystřelit za svojí prací snů uprostřed nádherné přírody a ještě u toho pobírat krásný plat! No není to sen 🙂 ?

Jen si představte, že byste si za 2 měsíční brigádu domů přivezli třeba i více jak 100.000 Kč! To si člověk může totiž reálně po odečtení všech nákladů jako je ubytování, doprava i daně, snadno vydělat!!! 

Navigátor Vám ukáže tu nejsnazší a nejrychlejší cestu, jak toho dosáhnout 😉

Jaké práce můžete v Norsku dělat bez znalosti norštiny?

"Jednoduchý návod krok za krokem"

Pomůže vám najít si snadno práci v Norsku ještě letos - díky eBooku to zvládnete snadno sami, na vlastní pěst bez nutnosti platit draze agenturám.

V eBooku se dozvíte:

 • NA CO SE ZAMĚŘIT NA ZAČÁTKU
 • CV A MOTIVAČNÍ DOPIS
 • BALENÍ
 • UBYTOVÁNÍ
 • DOPRAVA
 • PRÁVA ZAMĚSTNANCE
 • POJIŠTĚNÍ
 • NORSKÉ BANKY
 • DANĚ
 • ÚŘADY V ČR
 • OSOBNÍ TIPY A DOPORUČENÍ
 • DŮLEŽITÉ ODKAZY

 

OBSAH K NAHLÉDNUTÍ:

Jak funguje VIP sekce?

Přehledný vyhledávač

Pravidelně přidávané inzeráty na aktuálně poptávané pozice! Jedná se o nejčastěji poptávané pozice a o místa, kde nevyžadují znalost norštiny! Každý měsíc přibude minimálně 30 nových inzerátů! Inzerce jsou rozčleněny dle typu pozic a dle oblasti.

Můžete ihned kontaktovat

Díky VIP sekci máte tu nejtěžší část za sebou a nyní stačí pouze vybraná pracoviště kontaktovat!

Zvyšte si svou šanci o 80%

Tím, že budete psát emaily s pracovní žádostí primárně na místa, kde aktuálně poptávají nové zaměstnance si zvýšíte šanci na úspěch až o celých 80%!

Odešlete co nejvíce emailů

Pamatujte, že čím více emailů s pracovní žádostí rozešlete, tím lépe. Počítejte, že pravděpodobnost kladné odpovědi je 1-2% z počtu odeslaných žádostí!

Pravidelná aktualizace

Inzeráty přidávám pravidelně. Každý měsíc přibude kolem 40 nových aktuálních inzerátů. Někdy to bude pravděpodobně o dost více!

Dosud nejkurióznější nabídky:

 • Průvodce na lodi při pozorování velryb
 • Jízda se psím spřežením (starost o psi)
 • Průvodce na kajaku
 • Venčení psů
 • Číšník ve Špicberkách
 • Úklid v hotelu na ostrově (hotel je potápěčským centrem a ideálním místem pro rybaření)
 • Práce na rodinné farmě
 • Průvodce na Lofotech

Takto to vypadá uvnitř...

Jak to vypadá uvnitř Navigátoru?

Dovolím vám nahlédnout, at nekupujete zajíce v pytli 😉

Lukáš Flídr

Máte řekl bych vysokou profesionalitu. Informace vámi poskytnuté a formou jakou jsou podávané jsou jednoduše skvělé. Nevím kolik za sebou máte lidí či pomoci s vašimi stránkami,ale upřímně se mi velmi líbí, jak fungují některé mechanismy. Spojená profesionalita s marketingem. Ale to vše je jen perlička nad tím jakou váhu mají vaše informace pro lidi jako jsem například já. Je to obrovská pomoc na cestě za jiným životem. Něco o tom vím,takovou podobnou cestu jsem si před lety udělal do Anglie. A vše jsem si musel vyhledat,načíst a dělat za pochodu.

Boris Mrázek

Nikol je skvělý člověk s velkým Č. Od začátku, kdy jsem si stáhl ebook do dnes je ve vzájemné komunikaci naprostá jednička. Vždy odpoví.Kromě toho je lidská (co je dnes celkem vzácné) empatická (také vzácné). Cokoliv jsem potřeboval mi vždy bez lží objasnila a vyjádřila se jaké máme možnosti. To je také hodně vzácné v dnešních dobách. Stojí si za slovem a to co napíše, beze zbytku splní. Ještě k tomu dokáže velmi mile vyjít vstříc.

Marek Novotný

Tato investice mi ušetřila spoustu energie, času i peněz a hned druhý den po dotčení a odeslání pár prvních zpráv do několika norských hotelů a restaurací jsem dostal nabídku práce a do pár dnů jsem odjížděl, zároveň všechny rady z knížky mi zajistily klidný proces co se týče všech formalit.

Koupí získáváte komplet v hodnotě 5 090 Kč

5 090 Kč

Cena: 3 888 Kč

 • ZABEZPEČENÁ PLATBA
 • 100% GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ
 • SPOKOJENOST ZARUČENA
Připomínám, že za 3 měsíce si vyděláte minimálně 150.000 Kč a agentura by vás stála zhruba těch 50.000 Kč. 
Zatímco při pořízení e-programu Navigátor za prací se jedná o jednorázovou investici v hodnotě pár tisíc korun.
A navíc, aby to nebylo málo, pokud nebudete jakkoliv spokojeni, ráda vám do dvou týdnů vrátím všechny vaše peníze zpět.
POZOR! VAROVÁNÍ! Koupí členství není zaručena stoprocentní úspěšnost nalezení práce! Navigátor pouze ukazuje cestu a směr, zbytek je na Vás 😉 
 • Je to hodně nebo málo?

  • Ušetříte desítky tisíc za agentury!
  • Získáte obrovské množství hodnotných kontaktů na konkrétní místa, které můžete ihned kontaktovat!
  • Ti, co si balíček koupili našli práci do několika dní, nejrychlejší dokonce do úžasných 12 hodin!
  • V Norsku si tuto částku hravě vyděláte za pár hodiny práce!
   Veškeré získané informace navíc máte napořád. Můžete je tak využít i za rok, dva i více! 
   Investujte své peníze, tam kde se vám mnohonásobně vrátí! A tady vám to garantuji!
  •  
  Vím zcela jistě, že jakmile překonáte své obavy, proč do toho nejít, nakonec budete mile překvapeni a řeknete si „Whow, i přes první pochybnosti, tohle byla ta nejlepší investice!“
 NAVÍC ZÍSKÁTE:
 • Pravidelná aktualizace publikace i VIP sekce

  Jak už to známe, tak různá pravidla a zákony se neustále mění.  Proto každý rok budu kontrolovat aktuálnost uvedených informací. Pokud udělám novou verzi či výrazné aktualizace v této publikaci či jejich bonusech, vy je ihned získáte ZDARMA. Jednoduše vás budu informovat e-mailem a pošlu vám odkaz na stažení nové verze publikace nebo jednotlivých bonusů, takže budete mít neustále ty nejnovější informace.
 • Garance vrácení peněz do 14 dnů 

  Pokud nebudete z jakýchkoli důvodů spokojeni s obsahem této publikace. Zjistíte, že informace v ní obsažené nejsou pro vás žádným přínosem. Napište mi a já vám bez jakýchkoli otázek vrátím cenu této publikace v plné výši zpět! Vaše spokojenost je pro mě důležitá!

NEMÁTE CO ZTRATIT!

Svému know how věřím natolik, že vám dávám garanci vrácení peněz do 14 dní bez udání důvodu!

"Bohužel jsem se přihlásil uprostřed prázdnin a po nich musel nastoupit do školy a kvůli nedostatku peněz a nemožnosti vyjet, jsem musel požádat o vrácení peněz. Nikol do druhého dne vše vyřídila a peníze vrátila. Nicméně jestli někdy budu shánět práci v Norsku, tak už jedině tady a určitě Navigátor opět pořídím! Ebook je úžasný pomocník a Nikol vám ráda poradí a podělí se s vámi o své zkušenosti. Navigátor za prací se jí moc povedl a její vlídný přístup a přímé jednání je dalším velkým bonusem."
Patrik Andýzek
Nikola Pokorná
Autorka projektu Pracuj v Norsku
Jmenuji se Nikola Pokorná a od roku 2014 jezdím pracovat sezonně do Norska.
Mým cílem je motivovat a ukázat cestu, jak si najít práci v Norsku sám/a bez agentur, ať už jste student, nezaměstnaný nebo hledáte v životě změnu.
Nejsem agentura, ale znám strategii, která mi už mnohokrát pomohla při hledání práce. A díky této strategii jsem už mohla pomoci více než 200 z vás!

NAJDI SVOU PRÁCI SNŮ!

Nikola Pokorná

IČ 05885299

Pod Třešněmi 14, Praha 5, 15400

nikola.pokorna@pracuj-v-norsku.cz

737 282 652