WHOW! Vypadá to, že to s Norskem myslíte opravdu vážně!!! GRATULUJI!

Po zaplacení Vám dorazí mini balíček na email!

WHOW! Vypadá to, že to s Norskem myslíte opravdu vážně!!! GRATULUJI!

Po zaplacení Vám dorazí mini balíček na email!

MÁM PRO VÁS ALE JEŠTĚ NĚCO!

Protože vidím, že to s Norskem myslíte opravdu vážně a nejste jeden z těch typů, co čeká, až mu tu práci někdo najde, ráda bych Vám vyšla ještě jednou vstříc!
Mám pro Vás nabídku, kterou už veřejně nenabízím. Nicméně vidím Váš zájem o to jít skutečně do akce a tak si myslím, že by byla škoda, kdybych neudělala výjimku a nenabídla ji Vám. 
Jedná se o velký balíček SUPERIOR, jehož obvyklá hodnota je 1897 Kč. Obsahuje totiž eBook, sadu kontaktů a formulářů a také VIP vstup do členské sekce s aktuálními inzeráty. Prostě to nej 🙂 Ráda bych Vám ho nabídla za skvělých 777 Kč!

Balíček superior obsahuje:

eBook Práce v Norsku (650Kč)

Díky této knize někteří nalšli práci do neuvěřitelných 12 hodin! Ti pomalejší do pár dní!

Potřebné formuláře a žádosti

Často je velice obtížné se k nim dostat jinak než osobně na úřadě. Dala jsem do kupy všechny potřebné formuláře a žádosti, které budete potřebovat při zařizování práce v Norsku!

VIP členská sekce (650 Kč)

Vsupem do členské sekce získáte přístup k aktuálně volným pozicím. Jedná se o nejčastěji poptávané pozice, kde je dostačující znalost angličtiny! Tím, že budete psát emaily s pracovní žádostí primárně na místa, kde aktuálně poptávají nové zaměstnance si zvýšíte šanci na úspěch až o celých 80%!

Balíčky kontaktů (597 Kč)

Získáte více jak 200 kontaktů a tipů na konkrétní pracovní místa, která můžete ihned kontaktovat. Kontakty jsou zejména na hotely, restaurace, farmy a stavební firmy.

E-BOOK PRÁCE V NORSKU

Podrobný návod krok za krokem, jak si najít sám/a práci v Norsku bez agentur a bez znalosti norštiny. Šetřte svůj čas a peníze!

VSTUP DO VIP SEKCE

Maximalizujte svou šanci najít svou práci snů, tím že vstoupíte do VIP členské sekce s aktuálními inzeráty! Tím, že budete posílat pracovní žádosti primárně na místa, kde aktuálně poptávají nové zaměstnance, si zvýšíte svou šanci na úspěch až o 80%!

NAJDI SVOU PRÁCI SNŮ!

Image Source: WOCinTechChat, Icon Finder