Možná vám projekt Pracuj v Norsku nějak pomohl a máte pocit, že byste mu měli něco věnovat, aby se vyrovnalo tzv. „Má dáti, dal“.

Možná se vám jen líbí myšlenka a celý koncept tohoto projektu, ale nemáte v plánu si pořizovat vstup do členské sekce Navigátor za prací.

Možná byste rádi jen podpořili další fungování projektu Pracuj v Norsku symbolickou částkou.

Tak či tak, jsem vám za to ohromně vděčná a velice si cením vaší podpory.

V naší společnosti ještě není úplně zakořeněné dobrovolné dávání. Brát zdarma umí každý, ale dobrovolně dát, to už umí podstatně méně lidí. 

Navíc si jsem jistá, že to, co mi teď dobrovolně dáte, se vám později vrátí od někoho úplně jiného v mnohem větší výši 😉 Takový už bývá zákon 🙂 Takže, ať se vám toho vrátí co nejvíce 😉

  • Velké díky všem, co umí nejen brát, ale i dávat. Ať se vám vrátí, vše co dáte, alespoň 10x!

    S vděčností..

    Nikola Byrtusová

    autorka Pracuj v Norsku

KDO ZA TÍM VŠÍM STOJÍ?

Nikola BYRTUSOVÁ

Celý projekt jsem navrhla a o celý projekt se starám z 90% sama.  Na pomoc si beru jenom účetní a občas asistentku pro pomoc s inzeráty.
Snažím se dělat vše poctivě a vydat ze sebe, to nejlepší. Je pro mě vždy důležité, aby byla spokojenost na obou stranách. Jsem zastáncem myšlenky, že energie musí zůstat v rovnováze, jinak se zákonitě projeví jinde.
Proto mě ani nenapadne např. někomu nevrátit peníze, pokud zažádá o vrácení ve 14 denní lhůtě.  Každému vycházím vstříc a vše je vždy o domluvě. Jsme přeci lidé a ne roboti 🙂 
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.