POZOR! SLEVA 50% NA BALÍČEK SUPERIOR PLATÍ POUZE DO 16.9. 2018!

cena: 980 Kč

Získáte podrobný návod krok za krokem, jak být co nejefektivnější při hledání práce. Tím, že práci najdete, to však nekončí. Začíná teprve ten správný byrokratický kolotoč, ve kterém vám pomůžu se vyznat.

cena: 980 Kč

Pravidelně přidávané inzeráty na aktuálně poptávané pozice! Jedná se o nejčastěji poptávané pozice a o místa, kde nevyžadují znalost norštiny! Každý měsíc přibude minimálně 30 nových inzerátů! Inzerce jsou rozčleněny dle typu pozic a dle oblasti. Přístup máte už napořád, není nijak časově omezen!

cena: 680 Kč

Získáte více jak 200 kontaktů a tipů na konkrétní pracovní místa, která můžete ihned kontaktovat. Kontakty jsou zejména na hotely, restaurace, farmy a stavební firmy.

2 640 Kč

cena: 1 980 Kč

Balíček SUPERIOR obsahuje to NEJ! 

  • eBook v hodnotě 980 Kč
  • Časově neomezený přístup do VIP sekce s aktuálními inzeráty v hodnotě 980 Kč
  • Sadu kontaktů na více než 200 pracovních míst v hodnotě 680 Kč
  • Jako BONUS: Sadu důležitých formulářů a dokumentů a členství ve VIP skupině na Facebooku

VYPRODÁNO!

cena: 250 Kč

V pondělí 10.12. v Praze
V úterý 15.1. v Brně???
Ve středu 23.1. v Ostravě???

 

Kapacita je omezená a je nutné zakoupit vstupenku předem!
Proč kurzy angličtiny a ne norštiny? Protože bez dobré angličtiny stěží uděláte své první krůčky v první práci v Norsku!
Ve spolupráci s firmou EasyLingo, OnlineJazyky, Angličtina bez biflování a Angličtina s hypnózou Vám nabízím následující kurzy.
P.S. Knihy jsou v elektronické podobě! Neplánuji je vydat, ačkoli sama raději upřednostnuji knihy v materiálním podání. Je to z jednoho prostého důvodu. Nejedná se o beletrii, ale spíše o pracovní sešit plný odkazů. Proto pro Vás bude praktičtější ji mít nahranou v počítači nebo mobilu a postupně studovat jednotlivé odkazy.

NAJDI SVOU PRÁCI SNŮ!

Sdílej dál!