POZOR! SPECIÁLNÍ AKCE PRO OPOZDILCE, KTEŘÍ SE TED ROZKOUKALI, ŽE BY SE JIM NĚJAKÁ TA BRIGÁDA NA LÉTO PŘECI JEN ŠIKLA!

eBook Práce v Norsku

650 Kč

nyní 450 Kč

Když jsem tuto knihu tvořila, měla jsem plnou hlavu pochyb. Ale potom, co jsem začala dostávat nadšené emaily od lidí, co našli práci třeba i do 12 hodin, mě pochyby opustili.  Skutečně tato kniha dokáže pomoc a urychlit proces hledání práce!

Kromě podrobného návodu, osobních rad a doporučení získáte balíček kontaktů v hodnotě 597 Kč (trojkombinace) a sadu potřebných formulářů.

588 Kč

nyní 399 Kč 

Časově neomezený přístup do členské sekce s aktuálními inzeráty. Pravidelně přidávané aktuálně poptávané pozice v Norsku (nevyžadující norštinu). Sekce je zaměřena převážně na následující pozice: pokojská, číšník, pomoc v kuchyni, kuchař, tesař a stavitelství, průvodci, instruktoři, řidiči a farmy.

1 155 Kč

nyní 888 Kč

Balíček SUPERIOR obsahuje to NEJ! 

Chcete-li si to skutečně pojistit pak vám doporučuji právě toto! Získáte za velice výhodnou cenu nejen celý eBook s podrobným návodem, sadou kontaktů a formulářů, ale také unikátní přístup do VIP sekce s aktuálními inzeráty. Prostě vše v jednom! Díky těmto všem informacím po kupě, vaše šance na úspěch mnohonásobně vzroste!

eBook Hledání a Příprava

355 Kč nyní 255 Kč

Jedná se o první část hlavního eBooku Práce v Norsku. Tato část, jak už název napovídá, se věnuje primárně fázy hledání a přípravy na cestu. Jako bonus tento eBook obsahuje pouze sadu kontaktů a mustr pro CV v EUROPASS formátu.

eBook Zapeklité Úřady

299 Kč nyní 199 Kč

Jedná se o druhou část hlavního eBooku Práce v Norsku. Je určena speciálně těm z vás, kdo už práci máte, ale tak trochu tápete, jak se vyznám ve všech těch papírování.  Chcete mít přehled, abyste zbytečně neudělali chybu, která by se vám nemusela vyplatit.

WEBINÁŘE

Připravuji pro vás!

JIŽ BRZY
P.S. Knihy jsou v elektronické podobě! Neplánuji je vydat, ačkoli sama raději upřednostnuji knihy v materiálním podání. Je to z jednoho prostého důvodu. Nejedná se o beletrii, ale spíše o pracovní sešit plný odkazů. Proto pro Vás bude praktičtější ji mít nahranou v počítači nebo mobilu a postupně studovat jednotlivé odkazy.

NAJDI SVOU PRÁCI SNŮ!

Sdílej dál!

Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním cookies. více informací

V nové směrnici EU je stanoveno, že každý uživatel webu musí souhlasit s používáním tzv. cookies (uživatelská data), abychom je my provozovatelé mohli používat k měření návštěvnosti, pro tlačítka sdílení na FB, nebo třeba personalizované reklamy.

Zavřít