POZOR! SLEVA 50% NA BALÍČEK SUPERIOR PLATÍ POUZE DO 16.9. 2018!

eBook Práce v Norsku

Když jsem tuto knihu tvořila, měla jsem plnou hlavu pochyb. Ale potom, co jsem začala dostávat nadšené emaily od lidí, co našli práci třeba i do 12 hodin, mě pochyby opustili.  Skutečně tato kniha dokáže pomoc a urychlit proces hledání práce!

Jsou tam typy a rady na které jsem postupně přicházela během asi 3 let sezonního pracování v Norsku. Ke spoustě informací, bylo dost často obtížné se dostat. Tady to dávám všechno po kupě v jednom dokumentu!

Kromě podrobného návodu, osobních rad a doporučení získáte navíc i balíček kontaktů a sadu potřebných formulářů.

Balíček SUPERIOR obsahuje to NEJ! 

Chcete-li si to skutečně pojistit pak vám doporučuji právě toto! Získáte za velice výhodnou cenu nejen celý eBook s podrobným návodem, sadou kontaktů a formulářů, ale také unikátní přístup do VIP sekce s aktuálními inzeráty. Prostě vše v jednom! Díky těmto všem informacím po kupě, vaše šance na úspěch mnohonásobně vzroste!

P.S. Knihy jsou v elektronické podobě! Neplánuji je vydat, ačkoli sama raději upřednostnuji knihy v materiálním podání. Je to z jednoho prostého důvodu. Nejedná se o beletrii, ale spíše o pracovní sešit plný odkazů. Proto pro Vás bude praktičtější ji mít nahranou v počítači nebo mobilu a postupně studovat jednotlivé odkazy.

NAJDI SVOU PRÁCI SNŮ!

Sdílej dál!